Jump to content
  • psycholog-online-2-ocalsiebie.jpg

Khanne

Partner z dzieckiem

Recommended Posts

Dzień dobry,

Mam dość duży problem ze sobą i moim chłopakiem. Adam ma dziecko, 5 letniego chłopca. Spotykamy się pół roku, dziecko widuje we wtorki, czwartki i soboty. Ostatnio ciągle się kłócimy, ponieważ nawet o mnie nie wspomina, nikt nie wie poza jego rodzicami, którzy mnie uwielbiają, że ma dziewczynę, a podobno jest nam razem dobrze i z żadną nigdy nie był tak szczęśliwy. Przestaję w to wierzyć, bo chciałabym poznać jego syna. Mam 28 lat i chciałabym założyć rodzinę w przyszłości, ale nie wyobrażam sobie, żebym musiała powiedzieć moim dzieciom, że tatuś we wtorki, czwartki i soboty nie ma dla was czasu.. Chciałabym spędzać chociaż soboty razem z jego synem. Rozmowy nie przynoszą żadnego efektu, a jak poruszałam temat to ze mną zerwał, a po weekendzie wrócił, bo podobno tak mnie kocha i bardzo mu mnie brakowało. Nie jestem pewna czy dobrze zrobiłam, że pozwoliłam mu wrócić skoro nic się nie zmienia, a tak naprawdę u mnie mieszka. Ostatnio wyszły jeszcze fakty, że czasami jego była przychodzi z dziećmi (swoją dwójką od różnych ojców+ich wspólnym) do niego do mieszkania, a także że poprzednia dziewczyna, z którą był miesiąc spędzała czas razem z Adamem i jego synem. Czuję się jak po prostu wygodna opcja i może ja to źle interpretuje, ale już nie wiem co robić skoro męczę się coraz bardziej. Z nikim tak dobrze się nie dogadywałam jak z Adamem i tak dobrze nie bawiłam, ale nie wiem czy potrafię żyć tak, że jestem dla niego ważna tylko w niektóre dni, a do tego dzisiaj rano jak się otworzyłam, chciałam mu opowiedzieć o moim pierwszym związku, który był koszmarny, bo narzeczony mnie uderzył i zdradzał to olał temat i stwierdził, że trzeba wstawać i wziąć się do pracy. Co zrobić? 

Link to comment
Share on other sites

Witam. Nie powiem co masz zrobić, bo to Twoje życie, Twoje uczucia i Twoje wybory, ale mogę powiedzieć co ja bym zrobił. Darowałbym sobie związek z kimś, kto zamyka przede mną swój świat i nie dba o mój świat, nie interesują go moje uczucia. Dogadywanie się i dobra zabawa to za mało do tego, aby stworzyć prawdziwy, zdrowy, satysfakcjonujący związek. Jeśli po pół roku związku naszłyby mnie takie rozterki, to spodziewałbym się, że z czasem będzie tylko gorzej. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

Psycholog online

Psychoterapia przez Skype

Internetowa poradnia psychologiczna

Co wyróżnia nasz gabinet

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.