Jump to content

Chce terapii przez skype- z którym psychologiem?


Recommended Posts

Nie wiem kogo wybrać do terapii, muszę ja rozpocząć jak najszybciej bo się sama wykończę. Miałam ciężkie dzieciństwo (alkoholizm ojca), proby samobójcze za sobą, zaburzenia odżywiania - kompulsywne jedzenie, zdiagnozowany borderline i depresje.  Nie wiem na kogo się zdecydować.... j

Link to comment
Share on other sites

Szanowna Pani, 

ze względu na ilość i charakter opisywanych trudności (zwłaszcza próby samobójcze w historii) zalecany jest kontakt ze specjalistą stacjonarnie, a nie online. O ile jest to możliwe, radziłbym skontaktować się ze specjalistą takim jak lekarz psychiatra oraz psychoterapeuta bezpośrednio, a nie za pośrednictwem Internetu. Zgodnie z informacją na łamach naszej strony:

Cytat

Uprzejmie informujemy, że terapia online nie jest właściwą formą pomocy dla osób, które doświadczają silnych myśli samobójczych, mają za sobą próby samobójcze, samookaleczają się oraz zmagają się z innymi problemami wymagającymi pomocy stacjonarnej.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy we wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

  • Podcasty i filmy o psychologii

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.