Jump to content
  • psycholog-online-kolo.jpg


Adrian20
 Share

Recommended Posts

Witam wszystkich bardzo serdecznie :)

W pierwszej kolejności chciałbym się przedstawić nazywam się Adrian mam 16 lat i zapewne banalny (z punktu widzenia większości użytkowników problem). W tym roku rozpocząłem naukę w liceum, uczę się względnie dobrze, na atmosferę tam panującą i kolegów również nie mogę narzekać, jednak poznałem tam również pewną dziewczynę... którą (bardzo) lubię i z którą poza szkolą nie utrzymuję żadnych kontaktów. Zależy mi na niej, jednakże że względu na swoją niesmialość ciężko jest mi w jakikolwiek sposób zgłębić naszą znajomość. Poza tym od niedawna jestem dość mocno sfrustrowany gdy widzę moich kolegów z klasy (których również bardzo lubię) zalecających się do niej i boję się, że przez najbliższe trzy lata będę musiał zmagać się z bagażem nieprzyjemnych emocji z tym związanych, pomimo iż zasadniczo nie powinienem mieć z tym żadnego problemu, ale z drugiej strony prowadzi to do tego, że czuję się odtrącony i ignorowany przez wszystkich i w szczególności przez nadobną koleżankę :)

Przepraszam za wszystkie błędy pojawiające się w tekście i z góry dziękuję za przeczytanie moich wypociny oraz za ewentualne porady, uwagi i inne pomocne informacje. 

Pozdrawiam Adrian. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.