Jump to content

zazdrosc


daisy1990

Recommended Posts

Witam, 

Mam pewien problem O którym chciałabym z kims porozmawiac, ale nie mam z kim. Od paru miesięcy jestem w Kanadzie I chciałabym wybrać się do psychologa Ale niestety nie wiem czy dogadalabym się w języku angielskim w tym temacie. Mój problem polega na tym, że jestem bardzo zazdrosna o mojego partnera I to nas niszczy... nie miałam tego wcześniej w żadnym zwiazku. Jesteśmy razem 2 lata. Zaczelo się od tego, że jak jeździliśmy gdzieś razem odwracal się przy mnie za dziewczynami. Wszędzie widział tylko wygląd w dziewczynach. Opowiadał mi o różnych snach, w którym śniły mu się kobiety. Na imprezach, grillach przyglądał się "pupom" moim kolezankom, nawet się do tego przyznal.. Na początku związku pocałowal się z moja przyjaciółka... pozjiej stwierdził że to ona zrobila... musze napisav tez o tym ze przez to urwalam z nia kontakt i do tej pory nie rozmawiamy. na poczatku nic nie mowilam, niestety w pewnym momencie coś we mnie pękło... strasznie mnie to zaczelo boleć I mu O tym powiedziałam. Twierdził że wcześniej z nikim nie był I nie wie jak ma się teraz zachowywać. Próbował się zmienić, lecz ja ciągle coś "szukalam" .. dlaczego się patrzy na ta dlaczego na tamtą... klocilam się z nim o sytuacje w których mnie nie było... że jak jedzie sam na miasto lub gdzieś wychodzi to tylko zwraca uwagę na wygląd. Teledyski w Internecie ogląda tylko z prawie nagimi kobietami... ciągle I wszędzie tylko kobiety. W pewnym momencie stwierdziłam że ma obsesję na punkcie wyglądzie... A później że ja jestem moze chorobliwie zazdrosna ? Jesteśmy teraz w Kanadzie ... pracujemy osobno.. I wciąż się kłócimy że jemy zależy tylko na wyglądzie... powiedział że każdy facet taki jest. Że każdy patrzy na inne i oglada się za innymi I że zawsze faceta będzie ciągnęło do innych... że jeżeli mnie to boli to mój problem I ja muszę sobie z tym poradzić bo on tego nie zmieni. W jaką to ja panikę nie wpadłam..  zawsze myślałam że to ja powinnam być ta najważniejsza że nie powinien myśleć o innych... rozmawialiśmy wczoraj na skypie że znajomymi I mówiłam że będę zmieniać pracę I chciałabym pracować z jakimis mlodymi ddziewczynami, żebym miała tu jakąś koleżankę, A on dodał glupi komentarz " takiej to dobrze z młodymi dziewczynami" I oczywiście się poklovolismy, bo zrobiłam problem że myśli tylko o innych dziewczynach... A on że sam chciałby pracować z młodymi dziewczynami .. oni klotnia. Ale się jakos pogodzilismy. Niestety nie mogłam dziś spać I cały czas myślę czy to ja mam problem ze soba ? Czy to on nie powinien tak robic ? Proszee o pomoc, chcialabym w kwestii psychologicznej dowiedzieć się jak to w związku działa. Nie wiem co mam zrobic, kochamy się I chcielibyśmy że sobą być ,  Ale to może nas zniszczyć. Jak mamy sobie pomóc? Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam
Edited by daisy1990
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • SKOCZ DO: 
  Księgarnia >>>> | Apteka >>>> | Uroda >>>> | Sport >>>> | Dziecięce >>>> | Moda >>>>

 • PODCASTY.jpg

 • Blog Entries

  • 0 comments
   Jakie metody mogą zwiększyć nasze osiągi wtedy, gdy działania wymagają korzystania z pamięci, związane są z uczeniem się?
    
    
  • 0 comments
   Jak uwolnić się od przymusu, nałogu konsumpcji treści dla dorosłych, w jaki sposób odzyskać wolność.
    
    
  • 0 comments
   Psychologia w praktyce - jak zerwać z nałogiem.
    
  • 0 comments
   Podcast psychologiczny o tym, jak uleczyć złamane serce i mądrze otworzyć się na nowy związek: 
    
  • 0 comments
   Nie mam czasu na niemiłość, a ty? To nie są dobre czasy dla związków. Socjolodzy mówią o epidemii samotności. Psycholodzy alarmują, że żyjemy w kulturze narcyzmu i tym samym toksycznych relacji, w których królują nadużycia, egoizm, kłamstwa i manipulacje. Sytuację pogarsza fakt, że różne środowiska obwiniają się wzajemnie. Jak znaleźć miłość we współczesnym zagmatwanym, zagonionym świecie, w dobie szalejących zmian społecznych - na rynku towarzyskim popsutym przez aplikacje randkowe? Dowiedz się w kursie online: https://ocalsiebie.pl/kurs/ 
    

   Sprawdź kurs online - jak znaleźć miłość: https://ocalsiebie.pl/kurs/
    
   Cierpliwość w poszukiwaniu miłości jest kluczem do znalezienia prawdziwej, głębokiej więzi z drugą osobą. W życiu pełnym pośpiechu i natłoku bodźców łatwo stracić z oczu istotę budowania trwałych relacji. Szukając partnera, który będzie naszym dopełnieniem, warto dać sobie czas na poznanie różnych osób i odkrycie ich prawdziwych wartości. Czasem miłość przychodzi, gdy najmniej się tego spodziewamy, dlatego warto zachować otwarty umysł i serce na każdym etapie tego fascynującego procesu.
   Znalezienie odpowiedniego partnera do związku to nie tylko kwestia przypodobania się komuś czy podobnych zainteresowań. To także zdolność do wzajemnego zrozumienia, akceptacji i wsparcia w trudnych chwilach. Wybierając swojego towarzysza życiowego, warto kierować się nie tylko emocjami, ale także refleksją nad tym, czy nasze wartości, cele i plany życiowe są zgodne. Dobrze dobrany partner potrafi nie tylko uświetnić nasze najlepsze momenty, ale także być oparciem w ciężkich sytuacjach, co czyni naszą relację jeszcze bardziej wartościową.
   Kluczową kwestią w budowaniu udanej relacji jest troska o to każdego dnia. Niezależnie od tego, czy jesteśmy razem od kilku miesięcy czy kilkudziesięciu lat, ważne jest, aby stale pielęgnować więź, rozwijać się razem i szanować potrzeby partnera. Komunikacja, empatia i gotowość do kompromisu to fundamenty trwałego związku, który przetrwa nawet największe burze życiowe. Inwestowanie czasu i wysiłku w budowanie dobrej relacji z partnerem przynosi nie tylko wzajemną satysfakcję, ale także owoce w postaci głębokiej więzi i wspólnego szczęścia dzięki zaspokojeniu ważnych potrzeb psychologicznych. 
    
   Słowa kluczowe: jak stworzyć związek, dobór partnerski, relacje, związki, związek uczuciowy, relacja, gdzie i jak znaleźć partnera, jakiego szukać partnera, jak znaleźć mężczyznę do związku, w jaki sposób znaleźć kobietę do związku, kryteria doboru partnera, poszukiwanie miłości, małżeństwo, narzeczeństwo, relacja partnerka, miłość z prawdziwego zdarzenia, wysokojakościowa relacja, psychologia doboru partnerskiego, psychologia relacji, porady psychologiczne, psycholog online, porady psychologa.


 • Ważna informacja

  Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy we wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

 • 05e7f642-357a-49b3-b1df-737b9aa7b7a1.jpg

 • SKOCZ DO:

 • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

 •  
 • Podcasty i filmy o psychologii

 • Książki o rozwoju osobistym i psychologii

  83eaf72d-ea6e-4a48-ab5f-9aefa9423f3d.jpg

×
×
 • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.