Jump to content
  • psycholog-online-skype-16.jpg.jpg

robienie problemów o wszystko


Dawid1562
 Share

Recommended Posts

Witam, mam 18 lat
Zacząłem mieć problemy ze sobą od jakiś kilku miesięcy, jestem w związku z moja dziewczyną już ponad 9 miesięcy, na początku było wszystko cudownie i super, 0 problemów i kłótni, od jakiś kilku miesięcy zacząłem robić problemy i stwarzać kłótnie mojej dziewczynie o dosłownie wszystko.. 
przykłady: -spotkała kogoś i powiedziała tej osobie ,,hej" ,- ubrała bluzkę z odkrytymi ramionami ,- moja dziewczyna wyszła z koleżankami a te zaprosiły jakiś kolegów to zrobiłem jej problem itp. wiele głupich i bezsensownych problemów o nic.. a ja taki nie byłem i nie chcę być, bardzo kocham moją dziewczynę i zależy mi na niej najmocniej jak się da, jestem strasznie zazdrosny o nią, zależy mi na jej bezpieczeństwu. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że tylko ja robię o wszystko problem, moja dziewczyna nie robi mi problemu o nic, nic mi nie zrobiła, jest kochana i miła jak zawsze, a ja ją tak traktuję, proszę o pomoc

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.