Skocz do zawartości

Problemy w pracy


rubiarubia

Polecane posty

Dzień dobry,

Jestem 29 letnią kobietą. Szukam pomocy. 

Od dwóch lat pracuję na stanowisku kierowniczym. Bardzo chciałam tę pracę podjąć i zależało mi aby wykazać się jako dobry pracownik. Pracowałam dużo i długo. 

Dopiero po pewnym czasie dotarło do mnie, że nie tylko jestem wykorzystywana do granic możliwości, ale również szef zaczyna mną manipulować. Grupa współpracowników była do mnie wrogo nastawiona, okazało się ostatnio, że to przez samego szefa i jego opowieści na mój temat. W grudniu 2019 roku miałam na sobie kilka zastępstw i zgłosiłam się na rozmowę do przełożonego, że już nie daję rady. Pracuję od 8 do 21, w domu bywam gościem, telefony dzwonią bez przerwy, również w weekendy. Podniósł na mnie głos, że nie potrafię organizować czasu pracy, mam bałagan, a poza tym to niektórzy ludzie mówią mu pewne rzeczy na mój temat i wcale nie przykładam się do obowiązków tak, jak powinnam. Wtedy coś pękło. Moja praca polega nie tylko na zarządzaniu ludźmi, ale i odwiedzaniu klientów w miejscu zamieszkania - często osoby z marginesu społecznego. Miałam pewien incydent, w którym było zagrożone moje zdrowie i życie - został on zlekceważony.

W czasie pandemii musiałam wrócić do pracy wśród ludzi i w miejscu ich zamieszkania, byłam do tego zmuszana konsekwencjami, jakie zostaną wobec mnie wyciągnięte.

To, czego się nabawiłam...
- migrenowe bóle głowy praktycznie codziennie (wizyta u neurologa nie potwierdziła żadnych problemów zdrowotnych)
- bóle brzucha i ściskanie w żołądku (wizyta u lekarza chorób wewnętrznych niczego nie wykazała)
- kołatanie serca, bardzo wysokie ciśnienie (175/90) (wizyta u kardiologa niczego nie wykazała, EKG w normie)
- wybudzanie w nocy i lęk przed obowiązkami, najchętniej zaczęłabym pracować od 3 w nocy aby ze wszystkim się uporać,
- agresja w stosunku do siebie i bliskich, strącenie widelca ze stołu powoduje napad agresji,
- przesadnie reaguję na słowa - wydaje mi się, że ktoś mnie ignoruje, bierze za kłamcę, żartuje sobie ze mnie, chce dla mnie źle 
- mam zaniki pamięci - jadąc samochodem potrafię nie pamiętać, co się działo przez ostatnie 10 minut na drodze,
- na zmianę nie jem nic lub objadam się wszystkim co mam pod ręką,
- czuję przygnębienie bez wyraźnego powodu, nie potrafię się zrelaksować.

 

Najgorsze jest natomiast to, że panicznie boję się odebrać telefon od pewnego czasu. Sam jego dzwonek powoduje ścisk w żołądku i lęk, że ktoś będzie dla mnie prokuratorem, że zacznie mnie rozliczać, kontrolować, łapać za słowa. Obawiam się dzwonka w drzwiach czy pukania do drzwi, nie otwieram.
 

Dostałam zwolnienie od psychiatry, natomiast lęki nie mijają, wyłączyłam wszystkie telefony, gdyz szef dzwonił bez przerwy! Pomimo, że prosiłam go, aby tego nie robił, wypytuje co mi dolega... kolega obgaduje mnie do innych współpracowników, ze musiał wziąc za mnie zastępstwo. sama myśl o powrocie do pracy powoduje bóle głowy i suchość w gardle.

Mieszkam w małym mieście, o pracę, w szczególności w czasach pandemii, bardzo trudno. Ciężko mi również podjąć inicjatywę i wziąć na barki ciężar rozmowy rekrutacyjnej.

Nie wiem co mam dalej robić...

Edytowano przez rubiarubia
dodanie wieku
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • SKOCZ DO: 
    Księgarnia >>>> | Apteka >>>> | Uroda >>>> | Sport >>>> | Dziecięce >>>> | Moda >>>>

  • PODCASTY.jpg

  • Wpisy blogu

    • 0 komentarzy
      Jakie metody mogą zwiększyć nasze osiągi wtedy, gdy działania wymagają korzystania z pamięci, związane są z uczeniem się?
       
       
    • 0 komentarzy
      Jak uwolnić się od przymusu, nałogu konsumpcji treści dla dorosłych, w jaki sposób odzyskać wolność.
       
       
    • 0 komentarzy
      Psychologia w praktyce - jak zerwać z nałogiem.
       
    • 0 komentarzy
      Podcast psychologiczny o tym, jak uleczyć złamane serce i mądrze otworzyć się na nowy związek: 
       
    • 0 komentarzy
      Nie mam czasu na niemiłość, a ty? To nie są dobre czasy dla związków. Socjolodzy mówią o epidemii samotności. Psycholodzy alarmują, że żyjemy w kulturze narcyzmu i tym samym toksycznych relacji, w których królują nadużycia, egoizm, kłamstwa i manipulacje. Sytuację pogarsza fakt, że różne środowiska obwiniają się wzajemnie. Jak znaleźć miłość we współczesnym zagmatwanym, zagonionym świecie, w dobie szalejących zmian społecznych - na rynku towarzyskim popsutym przez aplikacje randkowe? Dowiedz się w kursie online: https://ocalsiebie.pl/kurs/ 
       

      Sprawdź kurs online - jak znaleźć miłość: https://ocalsiebie.pl/kurs/
       
      Cierpliwość w poszukiwaniu miłości jest kluczem do znalezienia prawdziwej, głębokiej więzi z drugą osobą. W życiu pełnym pośpiechu i natłoku bodźców łatwo stracić z oczu istotę budowania trwałych relacji. Szukając partnera, który będzie naszym dopełnieniem, warto dać sobie czas na poznanie różnych osób i odkrycie ich prawdziwych wartości. Czasem miłość przychodzi, gdy najmniej się tego spodziewamy, dlatego warto zachować otwarty umysł i serce na każdym etapie tego fascynującego procesu.
      Znalezienie odpowiedniego partnera do związku to nie tylko kwestia przypodobania się komuś czy podobnych zainteresowań. To także zdolność do wzajemnego zrozumienia, akceptacji i wsparcia w trudnych chwilach. Wybierając swojego towarzysza życiowego, warto kierować się nie tylko emocjami, ale także refleksją nad tym, czy nasze wartości, cele i plany życiowe są zgodne. Dobrze dobrany partner potrafi nie tylko uświetnić nasze najlepsze momenty, ale także być oparciem w ciężkich sytuacjach, co czyni naszą relację jeszcze bardziej wartościową.
      Kluczową kwestią w budowaniu udanej relacji jest troska o to każdego dnia. Niezależnie od tego, czy jesteśmy razem od kilku miesięcy czy kilkudziesięciu lat, ważne jest, aby stale pielęgnować więź, rozwijać się razem i szanować potrzeby partnera. Komunikacja, empatia i gotowość do kompromisu to fundamenty trwałego związku, który przetrwa nawet największe burze życiowe. Inwestowanie czasu i wysiłku w budowanie dobrej relacji z partnerem przynosi nie tylko wzajemną satysfakcję, ale także owoce w postaci głębokiej więzi i wspólnego szczęścia dzięki zaspokojeniu ważnych potrzeb psychologicznych. 
       
      Słowa kluczowe: jak stworzyć związek, dobór partnerski, relacje, związki, związek uczuciowy, relacja, gdzie i jak znaleźć partnera, jakiego szukać partnera, jak znaleźć mężczyznę do związku, w jaki sposób znaleźć kobietę do związku, kryteria doboru partnera, poszukiwanie miłości, małżeństwo, narzeczeństwo, relacja partnerka, miłość z prawdziwego zdarzenia, wysokojakościowa relacja, psychologia doboru partnerskiego, psychologia relacji, porady psychologiczne, psycholog online, porady psychologa.


  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy we wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

  • Podcasty i filmy o psychologii

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używając strony akceptuje się Warunki korzystania z serwisu, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.