Jump to content
  • psycholog-online-terapia.jpg

Jak uratować swoje małżeństwo


Recommended Posts

Witam, zwracam się z prośbą o pomoc. 

Jestem z żoną od 4 lat za miesiąc mija nasza 2 rocznica ślubu .Gdy, się poznalismy miała córkę 10miesieczna która adoptowane pokochałem i traktuje jak własne.mieszkamy u jej rodziców. Dwa dni temu odkryłem że żona ma romans(być może mnien zdradza) . Ostatnio odsunęlismy się od siebie to fakt jak też ja zaniedbywalem. Jak próbowałem rozmawiać o tym co mnie trapi, ucinala rozmowę np. Jak Ci coś się nie podoba to droga wolna albo wszczynala awanturę aby tylko się pokłócić i żebym dał spokój, wszystko dusiłemw sobie nie miałem z kim rozmawiać zdarzyło się że mnie bila,raz w panice jej oddałem lekko ale jednak. Widziała tylko moje błędy choć starałem się je niwelowac pracować nad sobą. Próbuje ratować nasze małżeństwo, rozmawiać.

Ona mówila wczoraj że chce być z nim ale moge mieszkać że względu na dziecko. Dzisiaj próbowałem dalej mogę się starać ratować związek ale nie mogę do niej dotrzeć mówi że mogę próbować się starać ale będzie się z nim spotykać. Nie mogę sobie z tym poradzić nie zrobiłem jesCze nic głupiego nie siegnalem po alkohol ale nie mogę się w niczym odlazezc w domu czuje sie jakbym był wrogiem obcym, a w pracy  nie mogę się skupić na niczym. Jej mama próbowała z Nią rozmawiać ale ona nie chce bo mówi że to jej życie. Naprawdę potrzebuje pomocy. Dziękuję za czas poświęcony na czytanie tego postu i liczę na poradę i wsparcie

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.