Jump to content
  • psycholog-online-terapia.jpg

Odejście


Pola95
 Share

Recommended Posts

Młoda 25 lat, mój facet nie pozwala mi odejść od siebie, jestem z nim na siłę bo on tak chce, znęca się na de mną psychicznie i emocionalnie, zaczyna całymi dniami robić awantury A jego ulubiona pora na to jest wieczór lub noc,cały czas mi mówi, że to nie ma sensu bycia razem Ale nie pozwala mi odejść od siebie, jest strasznie zaborczy A nawet zaczyna się robić agresywny w moja stronę kiedy tylko chce się od niego wyprowadzić stosuję wtedy szantaż psychiczny dosłownie pranie mózgu, nie pozwala mi wychodzić z domu A tym bardziej zamyka mnie w domu kiedy on idzie do pracy żeby mógł mieć na de mną kontrolę, zna moje hasła do wszystkiego szpieguje mnie nie pozwala mi pisać czy też rozmawiać z kim kolwiek bo odrazu to mój kochanek, nie szanuje mnie ani nie zna słowa prywatność bo ja nie mam prywatności, nadużywa alkoholu i narkotyków czasami zmusza mnie do sexu z nim po pijaku jak nie to awantura, nawet nie mam swoich kluczy od mieszkania bo niechce mi dorobić, siedzę prawie dwa lata w czterech ścianach  z nim bo on tak chce nie mam już nawet znajomych ani przyjaciół A tym bardziej z nikim porozmawiać normalnym, nie mogę się uwolnić od tego psychopaty.

Link to comment
Share on other sites

Domyślam się, że przychodzisz teraz trudne chwile. Jesteś bardzo dzielą kobietą. Może warto zadzwonić na telefon zaufania lub pod 112. To co robi ten mężczyzna jest niedopuszczalne. Bardzo Cię rani. Powinno się to jak najszybciej skończyć. Radziłabym Ci gdzieś zadzwonić 116 123 to numer na telefon zaufania dla osób pełnoletnich. Niech twój koszmar zakończy się jak najszybciej. Powodzenia. Jesteś silna.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

cześć . postaram sie wytłumaczyć jak ten gość myśli bo sam taki  bylem i nadal jestem ale walczę z tym.  Dobra on jest psychiczny i sprawia mu zajebista przyjemność jak cierpisz . to takie uczucie ciepła w brzuchu i wewnątrz siebie, nawet się uśmiecha. wiem to straszne bo mówi ze kocha ale tak mu się tylko wydaje. on po prostu boi się zostać sam, dlatego jak już się wyprowadzasz zrobi wszystko by tak nie było nawet przemocą. następnie narkotyki. wątpię by bylato tylko trawa. zapewne feta (oby bo jeszcze nie jest źle) piko czyli meta( to jest bardzo źle wiem bo sam ćpam to gówno)  te narkotyki maja to do siebie ze pozbawiają uczuć. ja ćpałem by nie myśleć bylem chodzącym zaprogramowanym zombie. wiesz kurcze no niby robię coś źle ale nie wiem do końca. zajebie kreske i się dowiem. kreska .... i nie ma nic. co mogę poradzić. powiedz rodzinie. nie boj się rodziców. pomogą na tyle ile będą w stanie. ale tylko prawda. nie macie dzieci to niesamowicie dyzy plus. bo możesz uciec . i spier... jak najdalej . badania na temat ludzi pokazują ze na 1 kobietę przypada 50 facetów. i pewnie imponował ci styl macho. kobieto informatycy to dopiero mogą pokazać na czym wogole polega sex a spędzając czas przy kompie pewnie chcieliby w praktyce zastosować to o czym  zapewne czytali. no i jak nikt inny klikają myszka. jeśli tez ćpasz będzie w chu... ciężko. ale nie ma rzeczy niemożliwych . i pamiętaj to ze dasz rade sie od niego wyprowadzić to dopiero początek. bo psychol nie odpuści. będzie wyciągał największe brudy, nawet może powiedzieć Twoim rodzica przyjaciołom o cpaniu sexie najwiekszych kompleksach. bedzie w nim wiele  emocji bólu poniżenia pretensji do samego siebie co on zrobil. i patrz opisalem co on bedzie czuł. bo co czujesz ty nie interesuje go. i bedzie czyl na zmiane ze cie kocha i jednoczesnie nienawidzi tak mocno jak nikt na swiecie. spakuj sie zadzwon na policje i zniknij. to ty decydujesz. a wystarczy ze cie z kims zobaczy dlatego ja cie blagam teraz nie mscij sie on jest chory . mozeszz doprowadzic do jego samobojstwa nie badz taka jak on 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.