Jump to content
  • psycholog-online-skype-16.jpg.jpg

Cześć, nie wiem co mi jest.


magsza

Recommended Posts

Cześć nazywam się Magda i mam 21 lat. Od pewnego czasu ciągle płacze bo boje się utarty ukochanego. Jak wiecie teraz nie będzie możliwość żebyśmy mogli się spotkać ze względu na ograniczenia w przemieszczaniu się a to właśnie dobiło mnie najbardziej. Nie ustanie płacze, do tego brak aptety i bezsenność. Nie umiem sobie z tym poradzić. Przywiązuje się do niego bo nikt nigdy nie okazywał mi tyle miłości co on. Moi rodzice nigdy nie powiedzieli mi że mnie kochają w dzieciństwie byłam głównie bita i wyzywana od najgorszych. Chce wiedzieć jak moge poradzić sobie w obecnej sytuacji żeby calkiem nie zwariować.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Cześć, mam na imię Andrzej i mam 30 lat. Przez 7 lat byłem w związku z dziewczyną i również bałem się utraty ukochanej i stało się to bo bardzo w to wierzyłem i zamiast cieszyć się życiem i miłością, wprowadzałem złe emocje do naszego towarzystwa. Gdy razem zamieszkaliśmy cieszyłem się, że będziemy spędzać razem tyle czasu i że będę miał ją na oku, jednak zadziałało to odwrotnie uczucia wygasły. Ja uzależniłem się emocjonalnie od Niej, w rodzinie również nie miałem wsparcia i teraz walczę z tym sam, ale powiem Ci że jeżeli będziesz nastawiona negatywnie to na pewno nie poprawisz sytuacji. Nie martw się na zapas. Skoro masz takie obawy to zastanów się jakie są powody ku temu. Nie dzwonicie do siebie? Nie piszecie? Powiedział Ci coś raniącego? Boisz się że nie jesteś wystarczająco dobra dla niego (jesteś)? Jeżeli to nie przetrwa tej sytuacji to znaczy, że nie trafiłaś na odpowiednią osobę.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.