Jump to content

Recommended Posts

Witam. Jestem kobietą, mam 22 lat. We wrześniu spotkałam się z mężczyzną ( pan X, 23lat) z którym juz sie znalam. Wszystko jakoś sie tak potoczyło ze zaczęliśmy byc w związku. Poznał mnie ze swoją mama z która załapałam fajny kontakt. Byłam z nim szczęśliwa praktycznie codziennie sie widzieliśmy. Mój były facet (pan Y) dowiedział sie że jetsem z kimś, zaczął do mnie wypisywać jak to on mnie nie kocha itd. W listopadzie zdradziłam mojego mężczyznę Pana X z moim eks Panem Y. Nie wiem co ja wtedy miałam w głowie. No ale cóż stało się. Przyznałam się mojemu partnerowi(Panu X) że go zdradzilam. zerwał ze mną. Nie mogłam się z tego otrząsnąć. Bardzo wspierała mnie mama Pana X, potem z panem X kontakt się urwał. A Pan Y zrobił to co miał zrobić i wyjechal za granicę. Chciałam zrujnowac panu Y życie za to że zepsuł poniekąd mój związek. Więc odezwałam sie do Pana Y. Przyjechał do mnie, ponad 500 km mial do mnie. I przez praktycznie 3 tygodnie siedział u mnie i przez to stracił pracę. Byłam zadowolona skoro on mi zrujnowal życie to dlaczego ja tego nie miałam zrobić? Teraz wiem ze to był błąd, było to jakoś w styczniu. Potem po miesiącu spotkalam sie z panem Y raczej myślę ze to było tak z "nudów" żeby czas szybciej zleciał. I to wiem ze tez byl błąd. Parę dni temu zadzwonił do mnie Pan X z wielkimi pretensjami że przeze mnie nie ma kontaktu ze swoją mama i wgl. Że mój eks Pan Y pokazał wszystkie smsy Panu X bo się bał. Pokazał wszystko co do niego pisałam po to żeby nie dostać po twarzy. I podejrzewam że pokazał wszystko tylko dlatego że wie ze ja z nim nie będę i żebym nie była z Panem X. No i do rzeczy przez telefon Pan X wielkie pretensje do mnie w końcu sie rozlaczylam i nie odbieralam. Zaczął pisać do mnie ze pójdzie na policje ze niby ja nekalam jego mame i jakieś takie głupoty zaczął pisać. Po paru minutach napisal mi ze ma ch*jowa zagrywkę. Żebym przyjechała przytulila go ze tęskni za mna kocha mnie nie moze o mnie zapomnieć i nie chce żebym ja zapomniała o nim. Pojechałam do niego i Pan X mimo iz był w domu nie otworzył mi drzwi nie odebrał ode mnie telefonu nie odpisal na sms i do tej pory zero kontaku. 

Ogólnie ja już sobie z tym nie radzę. Wszystko jest dla mnie zbyt skomplikowane. Mimo iż mam stała pracę dom coraz częściej myślę o ucieczce stąd. Pan Y ogólnie bardzo potrafi manipulować ludźmi... 

Wiem ze powinnam zapomnieć o Panu X alr nie potrafię. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy we wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

  • Podcasty i filmy o psychologii

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.