Jump to content

życie mnie po mału przerasta


neska

Recommended Posts

Dzień dobry,

Będę zobowiązana za informację jakie kroki powinnam wykonać aby poczuć się lepiej. Czy powinnam udać się do psychiatry.

Mam 39 lat, jestem pracującą kobietą na kierowniczym stanowisku. Moja praca nie jest wymagająca - poza faktem, że pracuję bezpośrednio ze swoim mężem i szwagrem. Z resztą pracowników znam się dobre parę lat.

Od dłuższego czasu mam bardzo duże problemy z koncetracją, ciągle coś gubię, chodzę podminowana, wsciekła -sama nie wiem na co. Dwa- może trzy razy zdażyło się, że wybuchłam w pracy na innych pracowników - nie umiałam zapanować nad emocjami. Wszystkie tematy mnie drażnią w pracy, zarówno pracownicy jak i szefostwo.

W domu jest podobnie, bardzo często dochodzi do kłótni z mojej strony. Mam wrażenie, że dużo mnie przerasta. Nie czuję pomocy ze strony męża. Mimo, że jesteśmy bezdzietnym małżenstwem i nie mamy za dużo obowiązków rodzinnych - ciągle nie potrafię się wyrobić, CIągle jestem spóźniona, zmęczona, bardzo często gubię rzeczy, czasem zapomnę jak coś się nazywa.

W sytuacjach stresowych zaczynam klnąć - fakt, że pracuję w typowo męskim gronie i przekleństwa nie są mi obce to w takich nerwowych sytuacjach wyrzucam ciąg obelg do tego dochodzą tiki powieki.

Mało mnie już cieszy a najmniejsze problemy powodują u mnie frustrację. 

Przerasta mnie, że wszyscy czegoś ode mnie chcą, ciagle ktoś mnie pyta o radę, poradę- mąż potrafi zadawać mi pytanie na ten sam temat po 10 razy co mnie doprowadza do furii. Do tego dochodzi dość trudna sytuacja calej rodziny, siostra leczy depresję, na głowie starsza babcia której trzeba pomagać, mąż ktory tez nie potrafi się ogarnąć. 

Co zrobić aby poczuć chęć do życia i ogarnięcia się?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy we wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

  • Podcasty i filmy o psychologii

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.