Jump to content
  • psycholog-online-skype-16.jpg.jpg

problem


basia
 Share

Recommended Posts

Witam. Jestem 23-letnią studentką. Bardzo potrzebuję pomocy psychologa, ale nie potrafię zebrać się w sobie, aby zapisać się na wizytę. Mój problem polega na tym, że nie potrafię otworzyć się na ludzi, jestem bardzo zamknięta w sobie. Nigdy nie byłam w żadnym związku, choć paradoksalnie tego właśnie mi potrzeba, ale nie potrafię nic zrobić, aby być szczęśliwa. Nikt nigdy nie powiedział mi, że mnie kocha. Marzę o tym, aby założyć rodzinę i być dla kogoś ważna. Problem tkwi we mnie. Może mam problem z depresją? Nie potrafię cieszyć się z małych rzeczy. Moja samoocena i samoakceptacja jest bliska 0. Nie czuję się piękna, chociaż patrząc w lustro wiem, że nie powinnam mieć problemu z akceptacją własnego wyglądu. Mimo to, mam kompleksy, zwłaszcza jeden. Czy jest ktoś, kto mógłby mnie w jakiś sposób wesprzeć bądź coś doradzić?

 

Czekam z niecierpliwością. 

Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry. Przeczytałam Pani wpis na forum w którym pisze Pani o problemie z relacjami międzyludzkimi oraz bliskością. Wymienia Pani trudność w akceptacji siebie i niską samoocenę. To dużo informacji ale wciąż zbyt mało, żebym mogła określić przyczynę i zaproponować pomoc. Dlatego polecam konsultację choćby on-line żeby głębiej przyjrzeć się Pani problemom. Pozdrawiam, Katarzyna

Link to comment
Share on other sites

Jestem bardzo wdzięczna za odpowiedź. Mam nadzieję, że zbiorę się w sobie aby skonsultować się online. Moje problemy są chyba zakorzenione w relacjach w rodzicami. Mimo, że dbają o to aby było mi dobrze w życiu, nigdy nie powiedzieli, że mnie kochają. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.