Jump to content

Witam


Nadia87

Recommended Posts

Witam 

Jestem singielka w wieku 32 lat. 

Mam problem nie wiem co robić jak sobie z tym poradzić. Od 12 lat jestem zakochana w facecie bez wzajemności. Co jakiś czas się widujemy, na spotkaniu jest wszystko super, a po spotkaniu zmienia się nie do poznania. Jest chamski, ignoruje mnie. Ja się staram, piszę do niego a on traktuje mnie tak jakbyśmy się nie znali. Ja czuję się nic nie warta, nie chce mi się z nikim rozmawiać, nie chce mi się żyć, czuję się tak jakby mnie nic w życiu nie czekało. Nie wiem co robić, nie jestem sobie w stanie z tą sytuacją poradzić. Proszę o pomoc. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Widzę, że masz dużo cierpliwości do tego człowieka, który przez - jak rozumiem - te 12 lat dosadnie daje Ci do zrozumienia, jaki ma do Ciebie stosunek. Nie wiem jak to z jego perspektywy wygląda i co on o tym myśli ale widzę z tego co piszesz, że jego zachowanie skutecznie pogarsza Twoje samopoczucie. Tyle póki co "zyskujesz" w realnym kontakcie z nim..

Myślę, że są dwa wyjścia:

- przy kolejnym Waszym spotkaniu Twój jasny komunikat na temat tego, jak cała sytuacja wynika z Twojej perspektywy i jak się czujesz w związku z jego zachowaniem, może wreszcie usłyszysz, co on o tym myśli, co o Tobie myśli (a tak na marginesie, to czy on wie o Twoich do niego uczuciach?),

- zmiana obiektu zainteresowania (czasem to jedyne słuszne wyjście).

Pozdrawiam,

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy we wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

  • Podcasty i filmy o psychologii

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.