Jump to content

Nie radzę sobie z problemem


Fatia

Recommended Posts

Witam, potrzebuje pomocy ponieważ nie radzę sobie z pewną trudna sytuacja., jestem na granicy załamania  i nie wiem co robić. Jakis czas temu podstępem zostałem/am nagrana/ny w intymnej sytuacji, nagranie zostało celowo puszczone w obieg przez co w swoim otoczeniu stałam/em się pośmiewiskiem. Co rusz słyszę jakieś zaczepki słowne, wyśmiewanie i traktowanie jako człowieka gorszej kategorii zwłaszcza przez osoby które mnie nie znają a np kojarzą z pracy /otoczenia w którym żyje a nie jest to duża miejscowosc. Dodam że zmiana pracy lub miejsca zamieszkania nie jest możliwa przynajmniej obecnie. Całą sytuacją skończyła się u mnie ciężka  leczona, farmakologicznie depresja i PTSD . Wszelakie próby tłumaczenia i chęć wyjaśnienienia sytuacji przyniosły wręcz odwrotny efekt. Próbowałem/am rozmowy z psychologiem jednak czułam/em że to była wizyta czysto zarobkowa a nie żeby mi pomóc. Czuje się upokorzona/ny jak dno, pośmiewisko,  odtrącony/na przez wszystkich jest mi bardzo wsytd. Nie wiem co mogę zrobić aby to wytrzymać. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Witaj,

Sam fakt, że piszesz tu o tej sytuacji pokazuje, że jednak próbujesz szukać pomocy.

Myślę, że mimo niepowodzenia z kontaktem z psychologiem warto szukać innego, takiego, który potraktuje Cię jak człowieka z problemem wymagającym pomocy. Może spróbuj zorientować się w sieci, gdzie w Twojej okolicy jest ktoś warty zainteresowania, a nie nastawiony na łatwy zysk.

Tak czy inaczej nie poddawaj się w szukaniu dla siebie pomocy, bo tak jak każdy na nią zasługujesz.

Pozdrawiam..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy we wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

  • Podcasty i filmy o psychologii

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.