Jump to content
  • psycholog-online-skype-16.jpg.jpg

Zraniłem ją teraz chce to naprawić


Recommended Posts

Cześć jestem Dawid rok temu spotykałem się z pewną dziewczyna, bardzo jej na mnie zalezalo mi na niej też, lecz poznałem inna i niestety zostawiłem ja bez słowa, później próbowałem do niej odezwac niestety bezskuteczne, kilka dni temu napisałem i zgodziła się na spotkanie, rozmawialiśmy było wspaniale dowiedziałem się że ma dziecko. Ale nie jest z ojcem dziecka, następnego dnia mnie zablokowała na fb, napisałem z konta kolegi żeby do mnie zadzwoniła, dzwoniła spotkaliśmy się powiedziałem jej ze jadę za granicę i wracam za 15 dni była smutna kazała mi ja przytulić, pożegnaliśmy się poczym mnie odblokowala na fb i czasem piszemy. Jak myślicie są jeszcze szansę na związek, dodam tylko że pracuje za granicą i jestem 5 dni w miesiącu w domu bo buduje dom 

Link to comment
Share on other sites

Drogi Dawidzie,

wszystko zależy od Was. Twoja partnerka doświadczyła tego, że zostawiłeś ją bez słowa, dla innej kobiety- jest to coś, co skutecznie utrudnia zaufanie do partnera. Wszystko zależy od Was, jak będziecie ze sobą szczerze rozmawiać, mówić sobie o swoich oczekiwaniach, uczuciach, marzeniach oraz lękach. Bez szczerej rozmowy, określenia celów i tego, jakbyście chcieli, żeby ta relacja wyglądała: dzisiaj, za rok, za 5 lat- trudno cokolwiek powiedzieć. Szczera rozmowa, działanie dla dobra partnera, zaufanie- to są rzeczy, które sprawdzają się w każdej relacji i zachęcam do podjęcia takich działań :)

Pozdrawiam serdecznie

Mirela Batog

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.