Jump to content
  • psycholog-online-skype-16.jpg.jpg

Maz i teściowa obietnice


Recommended Posts

Mam 22 lat mój mąż 34 lat mamy 7 miesięczna córkę poznaliśmy się w pracy . Maz dużo obiecywał teraz już mu nie wierzę.  Na początku wynajmowalosmy mieszkanie razem.  Teraz przez zagrożona ciążę mieszkamy u teściów.  Jak mieszkaliśmy sami dzielismy sie obowiazkami byl inny teraz nie robi nic nie sprzata nie robi nic przy dziecku nie wyracza sie mna bo mu na to nie pozwalam ( starczy mi juz sprzatania po ojcu ) Ale wyrecza go matka i ojciec . Przeparkowuja za niego auto , myja naczynia . Piora jego rzeczy . Ja piore swoje i corki a oni swoje . 

Na początku mąż pomagał przy córce przez może pierwsze 2 tyg . Ale ciągle teściowa się wtrocala że facet tego nie powinien robić że nie umie itp .   Ok tylko że jej pomagała babcia przy dziecku A mi nikt nie pomaga . A nawet z tego co wiem teściowa szła do pracy na 7 wracała o 17  A mężem zajmowała się jej matka . Więc pomóc miała i to sporo.  

A jeszcze dodam że mąż nie chce zmienić pracy mimo że niby obecna mu nie odpowiada . Ja szukam pracy innej żeby było nam lepiej żeby być na swoim A on woli robić za 1600 zł i narzekać mimo że ma kwalifikacje   

Jak to zmobilizować do wyprowadziki bo powoli czuje że popełniłam błąd i żałuję decyzji 

Link to comment
Share on other sites

Odpowiedź jest dziecinne prosta, należy mieszkać osobno, nigdy z którymikolwiek rodzicami, to odmienne światy, i nigdy się nie dogadacie. Najwyższa pora zrobić krok, znaleźć sobie lokum, ciasne ale własne. Wtedy jak zacznie wam brakować kasy zmobilizuje się i poszuka pracy, nie znam jego kwalifikacji, ani wykształcenia, ale 34 letni mężczyzna powinien wiedzieć czego chce od życia, w tym układzie obecnym to jest wegetacja. 

Link to comment
Share on other sites

On sie boi kazdej zmiany mieszkamy w duzym miescie . Idealnie bylo by gdysny przeprowadzli sie do innej miejscowosci mniejszej . Maz nie chce wyprowadzac z poznania .

Ja czuje ze tesciowa nie chce z nami mieszkac. Ja nie wiem juz sama co robic najchetniej to byn cofnela czas 

Mialam trudne dziecinstwo a teraz czuje sie jak intruz .. Nie daje sobie rady ze swoimi emocjami 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.