Jump to content
  • psycholog-online-2-ocalsiebie.jpg

Julitanikita

Maz i teściowa obietnice

Recommended Posts

Mam 22 lat mój mąż 34 lat mamy 7 miesięczna córkę poznaliśmy się w pracy . Maz dużo obiecywał teraz już mu nie wierzę.  Na początku wynajmowalosmy mieszkanie razem.  Teraz przez zagrożona ciążę mieszkamy u teściów.  Jak mieszkaliśmy sami dzielismy sie obowiazkami byl inny teraz nie robi nic nie sprzata nie robi nic przy dziecku nie wyracza sie mna bo mu na to nie pozwalam ( starczy mi juz sprzatania po ojcu ) Ale wyrecza go matka i ojciec . Przeparkowuja za niego auto , myja naczynia . Piora jego rzeczy . Ja piore swoje i corki a oni swoje . 

Na początku mąż pomagał przy córce przez może pierwsze 2 tyg . Ale ciągle teściowa się wtrocala że facet tego nie powinien robić że nie umie itp .   Ok tylko że jej pomagała babcia przy dziecku A mi nikt nie pomaga . A nawet z tego co wiem teściowa szła do pracy na 7 wracała o 17  A mężem zajmowała się jej matka . Więc pomóc miała i to sporo.  

A jeszcze dodam że mąż nie chce zmienić pracy mimo że niby obecna mu nie odpowiada . Ja szukam pracy innej żeby było nam lepiej żeby być na swoim A on woli robić za 1600 zł i narzekać mimo że ma kwalifikacje   

Jak to zmobilizować do wyprowadziki bo powoli czuje że popełniłam błąd i żałuję decyzji 

Link to comment
Share on other sites

Odpowiedź jest dziecinne prosta, należy mieszkać osobno, nigdy z którymikolwiek rodzicami, to odmienne światy, i nigdy się nie dogadacie. Najwyższa pora zrobić krok, znaleźć sobie lokum, ciasne ale własne. Wtedy jak zacznie wam brakować kasy zmobilizuje się i poszuka pracy, nie znam jego kwalifikacji, ani wykształcenia, ale 34 letni mężczyzna powinien wiedzieć czego chce od życia, w tym układzie obecnym to jest wegetacja. 

Link to comment
Share on other sites

On sie boi kazdej zmiany mieszkamy w duzym miescie . Idealnie bylo by gdysny przeprowadzli sie do innej miejscowosci mniejszej . Maz nie chce wyprowadzac z poznania .

Ja czuje ze tesciowa nie chce z nami mieszkac. Ja nie wiem juz sama co robic najchetniej to byn cofnela czas 

Mialam trudne dziecinstwo a teraz czuje sie jak intruz .. Nie daje sobie rady ze swoimi emocjami 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

Psycholog online

Psychoterapia przez Skype

Internetowa poradnia psychologiczna

Co wyróżnia nasz gabinet

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.