Jump to content
  • psycholog-online-skype-16.jpg.jpg

problemy zdrowotne


nicminiejest

Recommended Posts


Jestem matką, żoną, która w chwili obecnej zajmuje się domem i 20-sto miesięcznym dzieckiem. Mam 28 lat.
 
Problem zaczął się około rok temu. Po porodzie, około miesiąc po rozwiązaniu wystąpił poważny problem zdrowotny, który jest do dziś nierozwiązany. Jest poprawa, ale uniemożliwia mi to podjęcie pracy i funkcjonowanie bez bólu. Od około 20 miesięcy dzień w dzień borykam się z bólem. Są dni lepsze i gorsze.
Jeśli chodzi o stan emocjonalny na początku skupiałam swoją uwagę na dziecku i to mnie jakoś ratowało. Obecnie gorsze dni zdarzają się co raz częściej. Czuję smutek, mam wszystkiego dość, jestem drażliwa i byle błahostka potrafi mnie doprowadzić do płaczu. Staram się nie okazywać tego przy rodzinie, mężu i dziecku, ale jest co raz ciężej. Kiedyś byłam silną kobietą co radziła sobie z trudnościami. Dziś funkcjonuję tylko dzięki mojemu synowi. Gdyby nie on, już by mnie tu nie było…

Czy mogę sama coś zrobić by sobie pomóc? Co mi jest? Depresja? Czy chwilowe załamanie?
 

 

Link to comment
Share on other sites

Tak, jestem pod opieką lekarzy, ale w sprawie bólu nie wiele potrafią pomóc. Dziękuję za radę w sprawie poradni leczenia przewlekłego bólu, postaram się znaleźć taką w mojej okolicy.

Dzieliłam się, ale oprócz współczucia bądź  słów typu "weź się w garść" (o ironio sama tak kiedyś robiłam), nie otrzymałam czynnej pomocy. Dlatego zaprzestałam dzielenia się swoimi troskami, bo to sprawiało mi większą przykrość. Dlatego zaczęłam szukać pomocy na zewnątrz, właśnie tutaj.

Przepraszam, za ton mojej ostatniej wypowiedzi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.