Jump to content
  • psycholog-online-skype-16.jpg.jpg

Czy moje życie ma sens?


Dzwoneczek123

Recommended Posts

Witam, jestem młoda mamą,  mój syn niedawno skończył rok i moja depresja też. Kocham moje dziecko ale moje życie mnie przytłacza. Nie mam siły wstawać rano i znów przeżywać to samo. Tydzień temu zakończył się  mój macierzyński i zostałam zwolniona z pracy. Mam duże długi i chodź mój mąż jest bardzo kochany i pomaga mi we wszystkim to w ciaz czuje sie beznadziejnie. Siedze tylko z dzieckiem i zaspakajam jego potrzeby a sama jestem jak widmo. Nie mam sily ubrac sie porzadnie, umalowac i uczesac. Co mam zrobic ze swoim zyciem zeby sie w koncu obudzic ?

Link to comment
Share on other sites

Kobieta 24 lata.

Dziękuję Pani Katarzyno za odpowiedź. Niestety nasi bliscy mieszkają 300 km od nas i widujemy się tylko na święta. Myślałam dużo nad swoim życiem i uważam, że powinnam nad sobą pracować. Jestem zmęczona całą sytuacją bardziej z powodu braku możliwości spelniania zawodowego. Zawsze byłam aktywna zawodowo i byłam niezależną kobietą. Po utracie większego dochodu oraz płynności finansowej zamknęłam się w sobie. Uważałam się za dno. Zrozumiałam jednak że nie musi tak być i zrobię wszystko aby pogodzić macierzyństwo z pracą. Jeśli nie podejmę pracy w żadnej firmie to sama stworze firme i odpowiednie stanowisko. Najlepiej na fotelu prezesa. Nie poddam się, bo moje dziecko zasługuje na najwspanialsze dzieciństwo i dalsze życie pod słońcem. 

Pozdrawiam serdecznie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.