Jump to content
  • psycholog-online-skype-16.jpg.jpg

Recommended Posts

Witam . Jestem 28 letnia kobieta. Od ponad 6 lat w związku z czego rok po ślubie. Z wcześniejszego związku mam 9 letnie syna a z obecnego dwójkę dzieci. Od 4 lat mąż pracuje za granicą. Co półtora miesiąca przyjeżdża do domu na tydzień . W marcu tego roku mój najstarszy syn zachorował na cukrzycę typu 1. Ciężki okres dla Nas wszystkich . Ale chodzi konkretnie o Nas. Jeszcze miesiąc temu mąż twierdził że bardzo kocha że szczęśliwy jest . Oklamalam go za jego plecami pożyczyłam koleżance pieniądze ta mi ich nie oddała i teraz zostałam z długami powiedziałam mu po roku czasu o tym niby trochę się złościł ale nic nie wskazywało na to że będzie chciał mnie zostawić. Napisał mi że już mnie nie kocha ,że nie chce mnie u swojego boku że nie o takiej kobiecie marzył ( nie raz przy jakiejś sprzeczce mówiłam mu że jak Ci nie odpowiadam to sobie zmień ale on twierdził że nie chce ze ja mu wystarczam ) a teraz z dnia na dzień przestał kochać na wszystko mówi NIE. Kiedy mówię mu o terapi mówi że nie chce kiedy mówię żebyśmy dali sobie szansę naprawili wszystko mówi że już nie ma na to ochoty. Ja bardzo go kocham nie wiem dlaczego tak nagle się wszystko zmieniło  . Mówi że już mi nie ufa i nigdy nie zaufa . Że ciągle go kontroluje . Proszę o pomoc co mogę zrobić . Bardzo mi go brakuje staram się zmienić ale on nie chce rozmawiać ze mną jedynie o dzieciach.

Link to comment
Share on other sites

Przykro to pisać ale to najprawdopodobniej nie Twoja wina, wybacz ale uważam że on po prostu ma tam romans... tak to się zwykle kończy przy związkach na odległość. Najgorsze jest jednak to , że Ciebie próbuje obarczyć winą za rozpad związku. Bądź silna i nie daj sobie wmówić, że to Twoja wina.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Nasi wspólni znajomi twierdzą że on podłamany jest rozmawiali z nim i mówił o mnie dużo rzeczy (ale nie zlych?) I im powiedział że mnie nie przekreśla a mi zupełnie co innego WOGOLE go nie rozumiem. Wiem że powinnam powiedzieć mu odrazu o tym wszystkim no ale wydaje mi się że to nie powód żeby tak z dnia na dzień przez wiadomość kogoś zostawić. Może on faktycznie się pogubil z tym wszystkim tam ciągle sam nie raz mówił że tęskni za domem za nami jeszcze jak rozmawialiśmy mówił że ma dość że czuje się niepotrzebny jak kula u nogi ...ja już nie wiem co mam myśleć ... Tak z dnia na dzień się nie zostawia i nie przestaje kochać bez względu na wszystko. Do tej pory nic nie wskazywało na rozpad naszej rodziny

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.