Jump to content
  • psycholog-online-2-ocalsiebie.jpg

Recommended Posts

Witam jestem mężczyzną mam 21 lat, Od bardzo dawna czuje, że mam problem z którym sobie nie radze. Czuje wielkie ograniczenia związane z moją osobą, pracą życiem, z głową też. Niczego nie ogarniam, w pracy ciągle popełniam mnóstwo błędów, mimo że umiem robić dane rzeczy zawsze się zamotam, nie radzę sobie też ze stresem. W codziennych sytuacjach także się to dzieje, gubie się w najprostszych czynnościach, bardzo często błahych. Czuje że przez to jaki jestem nic nie osiągne bo widzę w jakim kierunku to idzie. Czuje że coś jest ze mną nie tak, czyje jakąs blokade w głowie której nie mogę się pozbyć, mam wrażenie że to przez to nic mi nie wychodzi, wystarczy że zaczynam nad czymś myśleć jak coś zrobić choćby prostą rzecz a zazwyczaj i tak zrobie to źle, mam wrażenie że to przez tą blokade, na chłodno nigdy nie podjąłbym takich decyzji jak np w danej chwili, Nwm co to ale bardzo chciałbym wiedzieć co to jest i spróbować to zmienić, mam wrażenie że to wszystko przez tą blokadę ale nie wiem czym to jest spowodowane, może to być jakieś zaburzenie czy coś na podobe?

 

Link to comment
Share on other sites

Drogi blondyn,

Na podstawie opisu trudno postawić konkretną diagnozę- do tego potrzebna jest dłuższa rozmowa i pogłębiony wywiad. Rozmowa z psychologiem pomoże Ci sprecyzować źródło odczuwanych trudności, a także wypracować nowe sposoby radzenia sobie w trudnych sytuacjach. To, jak się czujesz obecnie, jak myślisz może sprawiać, że każdą najmniejszą niedogodność w życiu będziesz odczuwał bardzo mocno i utwierdzał się w negatywnych przekonaniach. A wcale nie musi tak być i nie musisz się tak czuć :)  Jesteś młodym człowiekiem, wciąż dojrzewasz i kształtujesz swoją osobowość- zatem praca z psychologiem, terapeutą będzie dobrym sposobem na pokonanie życiowych trudności

Pozdrawiam serdecznie

Mirela Batog

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

Psycholog online

Psychoterapia przez Skype

Internetowa poradnia psychologiczna

Co wyróżnia nasz gabinet

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.