Jump to content

Dzień dobry


gosiaczek

Recommended Posts

Dzień dobry . Nie wiem jak zacząć bo jestem pierwszy raz na takiej stronie z pomocą chociaż jakiś czas przeszłam okropne ciężką depresję lecz wstałam . Odkąd pamiętam mam depresję . Jako dziecko miałam po wypadku . Wszystko się zmieniło po nim w wieku 3 lat . Pogodzić się z tym nie umiem do teraz lecz rodzina też mi nie pomagała tylko uporczywie pomagała żebym straciła pewność siebie brak szacunku i zero wartości . Utwierdzali mnie w przekonaniu że jestem głupim nic nie wartym dzieckiem a także teraz w wieku 25 lat . Miałam bardzo ciężkie przejścia chociaż nie widać po mnie bo jestem bardzo silną osobą . Mimo wszystko walcze o każdy dzień . Chociaż ciężko żyć mi z depresją . Nikomu nie ufam . Jako dziecko prawie wszyscy się ze mnie wyśmiewali nawet rodzina . Wyzywali i poniżali jak śmiecia . W szkole też tak było wszyscy prawie mnie gnębili za wypadek a także że byłam zamknięta w sobie i byłam gruba . W pewnym momencie jako nastolatka schudłam stałam się szczupłą dziewczyną i do tej pory ale co z tego jak dalej wydaje mi się że jestem ohydna . Jako dziecko byłam inteligentną dziewczyną i energiczną ale od momentu kiedy zdarzył mi się ten wypadek czuję jakby stała w miejscu i mam paraliż żeby dalej pójść . Chciałabym się raz na zawsze wyleczyć z tych traum . Miałam najgorszą rodzinę po której nigdy nie mogłam liczyć na pomoc tylko na to żeby zepchnąć w dół . Moja mama jest alkoholiczką a mój ojciec tyranem który ją bił . Dużo słyszałam wyzwisk i przemocy . Chciałabym żeby ktoś mi pomógł ale nie w takich zdaniach typu wez się w garść , jesteś dzielna bo to nic nie pomaga tylko taka osoba umie i potrafi do każdego trafić ze swoim podejściem i będzie kierował się sercem a nie książkową wiedzą która tak nic nie pomaga bo sama próbowałam się z tego wyleczyć poprzez czytanie i praktykowanie ale to na chwile przynosi skutki a przyczyna tkwi głęboko w duszy i sercu , które jest bardzo poranione . Chciałam skorzystać z darmowych porad online ale nie mam pieniędzy niestety nie na leże do bogatych .Proszę o jakąś odpowiedz . Będzie mi miło i będę wdzięczna . Serdecznie pozdrawiam . Do widzenia

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • SKOCZ DO: 
  Księgarnia >>>> | Apteka >>>> | Uroda >>>> | Sport >>>> | Dziecięce >>>> | Moda >>>>

 • PODCASTY.jpg

 • Blog Entries

  • 0 comments
   Jakie metody mogą zwiększyć nasze osiągi wtedy, gdy działania wymagają korzystania z pamięci, związane są z uczeniem się?
    
    
  • 0 comments
   Jak uwolnić się od przymusu, nałogu konsumpcji treści dla dorosłych, w jaki sposób odzyskać wolność.
    
    
  • 0 comments
   Psychologia w praktyce - jak zerwać z nałogiem.
    
  • 0 comments
   Podcast psychologiczny o tym, jak uleczyć złamane serce i mądrze otworzyć się na nowy związek: 
    
  • 0 comments
   Nie mam czasu na niemiłość, a ty? To nie są dobre czasy dla związków. Socjolodzy mówią o epidemii samotności. Psycholodzy alarmują, że żyjemy w kulturze narcyzmu i tym samym toksycznych relacji, w których królują nadużycia, egoizm, kłamstwa i manipulacje. Sytuację pogarsza fakt, że różne środowiska obwiniają się wzajemnie. Jak znaleźć miłość we współczesnym zagmatwanym, zagonionym świecie, w dobie szalejących zmian społecznych - na rynku towarzyskim popsutym przez aplikacje randkowe? Dowiedz się w kursie online: https://ocalsiebie.pl/kurs/ 
    

   Sprawdź kurs online - jak znaleźć miłość: https://ocalsiebie.pl/kurs/
    
   Cierpliwość w poszukiwaniu miłości jest kluczem do znalezienia prawdziwej, głębokiej więzi z drugą osobą. W życiu pełnym pośpiechu i natłoku bodźców łatwo stracić z oczu istotę budowania trwałych relacji. Szukając partnera, który będzie naszym dopełnieniem, warto dać sobie czas na poznanie różnych osób i odkrycie ich prawdziwych wartości. Czasem miłość przychodzi, gdy najmniej się tego spodziewamy, dlatego warto zachować otwarty umysł i serce na każdym etapie tego fascynującego procesu.
   Znalezienie odpowiedniego partnera do związku to nie tylko kwestia przypodobania się komuś czy podobnych zainteresowań. To także zdolność do wzajemnego zrozumienia, akceptacji i wsparcia w trudnych chwilach. Wybierając swojego towarzysza życiowego, warto kierować się nie tylko emocjami, ale także refleksją nad tym, czy nasze wartości, cele i plany życiowe są zgodne. Dobrze dobrany partner potrafi nie tylko uświetnić nasze najlepsze momenty, ale także być oparciem w ciężkich sytuacjach, co czyni naszą relację jeszcze bardziej wartościową.
   Kluczową kwestią w budowaniu udanej relacji jest troska o to każdego dnia. Niezależnie od tego, czy jesteśmy razem od kilku miesięcy czy kilkudziesięciu lat, ważne jest, aby stale pielęgnować więź, rozwijać się razem i szanować potrzeby partnera. Komunikacja, empatia i gotowość do kompromisu to fundamenty trwałego związku, który przetrwa nawet największe burze życiowe. Inwestowanie czasu i wysiłku w budowanie dobrej relacji z partnerem przynosi nie tylko wzajemną satysfakcję, ale także owoce w postaci głębokiej więzi i wspólnego szczęścia dzięki zaspokojeniu ważnych potrzeb psychologicznych. 
    
   Słowa kluczowe: jak stworzyć związek, dobór partnerski, relacje, związki, związek uczuciowy, relacja, gdzie i jak znaleźć partnera, jakiego szukać partnera, jak znaleźć mężczyznę do związku, w jaki sposób znaleźć kobietę do związku, kryteria doboru partnera, poszukiwanie miłości, małżeństwo, narzeczeństwo, relacja partnerka, miłość z prawdziwego zdarzenia, wysokojakościowa relacja, psychologia doboru partnerskiego, psychologia relacji, porady psychologiczne, psycholog online, porady psychologa.


 • Ważna informacja

  Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy we wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

 • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

 • Podcasty i filmy o psychologii

×
×
 • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.