Jump to content
  • psycholog-online-skype-16.jpg.jpg

Odkąd pamiętam


Recommended Posts

Odkąd pamiętam moje związki się nie udają i teraz chyba ten też, może i problem leży gdzieś po mojej stronie, no ale przedstawie przykład co bym nie zrobiła posprzątała ugotowała, nie zrobię tego od razu partner to dostrzega, ciągłe oskarżenia,że zdradzam partnerów, a przeważnie jest odwrotnie, teraz jestem w związku, gdzie znowu jestem oskarżana, a jak mam jakiś problem z przeszłością np. jakiś dług partner uważa, że coś kręcę kombinuje itd. że nigdy nie mówię prawdy, a sam np. w tej chwili wszedł do ubikacji i od 44 minut siedzi na toalecie i jak się domyślam gra, ciągle odzywki odburkujące, czuję się jakbym miała być tylko kurą domową, wiem że mój problem jest od dziecka dzięki moi rodzicom, ale nie umiem się z tej pętli wyplątać, co wchodzę w nowy związek zawsze mam problemy typu brak zaufania, i historia się powtarza toksyczne związki.

Link to comment
Share on other sites

A coś więcej, jakieś tło, co to za problem z rodzicami?

Pracujesz? Masz przeszłość o której z partnerami nie rozmawiasz? Zdradziłaś kiedyś kogoś, lub twój partner "odbił" Cię komuś? Masz dużo lub mało ale za to bliskich kolegów? Mieszkasz w małym bądź dużym mieście? W małym (nawet średnim) wszyscy o sobie wszystko wiedzą i przeszłość się ciągnie za ludźmi. 

Może jesteś zbyt uległa i nie oznaczyłaś terenu, a może dobierasz maminsynków za których zawsze ktoś coś robił i mają stereotyp żony - kury domowej.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.