Jump to content
  • psycholog-online-2-ocalsiebie.jpg

andzia2021

Odkąd pamiętam

Recommended Posts

Odkąd pamiętam moje związki się nie udają i teraz chyba ten też, może i problem leży gdzieś po mojej stronie, no ale przedstawie przykład co bym nie zrobiła posprzątała ugotowała, nie zrobię tego od razu partner to dostrzega, ciągłe oskarżenia,że zdradzam partnerów, a przeważnie jest odwrotnie, teraz jestem w związku, gdzie znowu jestem oskarżana, a jak mam jakiś problem z przeszłością np. jakiś dług partner uważa, że coś kręcę kombinuje itd. że nigdy nie mówię prawdy, a sam np. w tej chwili wszedł do ubikacji i od 44 minut siedzi na toalecie i jak się domyślam gra, ciągle odzywki odburkujące, czuję się jakbym miała być tylko kurą domową, wiem że mój problem jest od dziecka dzięki moi rodzicom, ale nie umiem się z tej pętli wyplątać, co wchodzę w nowy związek zawsze mam problemy typu brak zaufania, i historia się powtarza toksyczne związki.

Link to comment
Share on other sites

A coś więcej, jakieś tło, co to za problem z rodzicami?

Pracujesz? Masz przeszłość o której z partnerami nie rozmawiasz? Zdradziłaś kiedyś kogoś, lub twój partner "odbił" Cię komuś? Masz dużo lub mało ale za to bliskich kolegów? Mieszkasz w małym bądź dużym mieście? W małym (nawet średnim) wszyscy o sobie wszystko wiedzą i przeszłość się ciągnie za ludźmi. 

Może jesteś zbyt uległa i nie oznaczyłaś terenu, a może dobierasz maminsynków za których zawsze ktoś coś robił i mają stereotyp żony - kury domowej.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

Psycholog online

Psychoterapia przez Skype

Internetowa poradnia psychologiczna

Co wyróżnia nasz gabinet

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.