Jump to content
  • psycholog-online-kolo.jpg

o co chodzi... =/


tetixa
 Share

Recommended Posts

Witam. Mam na imie Dorota i mam 30 lat. Od około roku borykam się z problemami zwiazanymi z układem pokarmowym. Odwiedziłam wielu specjalistów gastrologów i nawet skonczyło się na operacji naprawczej układ pokarmowy (nie będę się rozpisywać o szczegółach narazie). Przed operacją jednak zdecydowałam się jednak na wizytę u psychiatry, gdyż nie do końca byłam przekonana do całego tego leczenia. Pani dr stwierdzając zaburzenia depresyjno somatyczne wdrozyła leczenie farmakologiczne (łagodne) i zaproponowała psychoterapię. Niestety leki ktore zaproponowała brane systematycznie jednak nie działają lub bardzo słabo. Nie bardzo wiem co robić. Nie bardzo wiem co mi jest. Operacja zbyt wiele nie pomogła. Czuje uczucie lęku, stresu... I czuje ciagły scisk w zoładku. Mam problemy z trawieniem i apetytem. Czy powinnam przy nastepnej wizycie poprosić o zmiane leków luz zwiekszenie dawki? Czy psychoterapia rzeczywiscie pomaga? Czy powinnam spróbować jakiejś techniki hipnozy? 

Link to comment
Share on other sites

Tak, napewno musisz musisz poinformować lekarza, że nie odczuwasz poprawy po tych lekach. Nie wiem jak długo je zażywasz ale po nich efekty są zauważalne po około 4-6 tygodniach a czasem dłużej, w zależności od stopnia nasilenia objawów. Należy też wziąć pod uwagę, że tego typu leki wykazują działania niepporządane i dopóki organizm się do nich nie przyzwyczai to mogą powodować nasilenie objawów psychicznych i fizycznych.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.