Jump to content
  • psycholog-online-kolo.jpg

Relacja z nieśmiałym samotnikiem


Ola99
 Share

Recommended Posts

Dzień dobry, jestem dwudziestoletnią dziewczyną i mam pytanie związane z zachowaniem pewnego mężczyzny. Od około roku, mieszkanie obok mojego wynajmuje ok. 25 letni student, zauroczyłam się nim, chociaż nie spodziewałam się odwzajemnienia zainteresowania. Okazało się, iż zauważył mnie oraz, że jestem dla niego równie atrakcyjna. Od tamtej pory nasza relacja jest bardzo skomplikowana, ja wychodząc z psem na spacer widzę, że wychodzi za mną, obserwuje mnie, ale gdy zaczynam się do niego zbliżać ucieka. Podobnie jeśli chodzi o powitanie, raz powiedział mi cześć, a raz dzień dobr, później unikał mnie wzrokiem lub odwracał się gdy przechodziłam (np. na przystanku) Wiem, że pisze pracę magisterską i pracuje, właśnie stresem związanym z jego obowiązkami usprawiedliwiałam jego brak zaangażowania w sprawy damsko-męskie. Ponadto dodam, iż nie ma zbyt wielu przyjaciół i znajomych, jest raczej typem samotnego domownika. Raz gdy był chory, zapytałam czy wszystko w porządku i zaproponowałam mu ewentualną pomoc, za co był wdzięczny. Generalnie widzę jego zdenerwowanie oraz zmieszanie, będąc niedaleko. Stąd moje pytanie, czy wiedząc, że nie jestem mu obojętna, mam mieć jakiekolwiek nadzieje na rozwój relacji oraz jakie opory może mieć ten chłopaka przed zbudowaniem jej ze mną? 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Hej. Sytuacja ktora opisałaś jest dziwna. Skąd masz pewność, że on jest faktycznie Tobą zainteresowany? Powiedział/napisał Ci to? Albo ktoś Ci to powiedział. Większosć facetów w takiej sytuacji podjęła by jakieś działanie. Jeśli tego nie robi to albo celowo Cie unika. Albo ma aktualnie jakieś problemy i mi z tego powodu zaniżoną samoocenę. Możliwe że jest prawiczkiem. Jeśli tak to może się boi wykonać działanie. Jeśli masz go na jakimś portalu społecznościowym to napisz do niego, od takiego typa wiecej sie dowiesz z pisania niż rozmowy.

Link to comment
Share on other sites

Jeśli chodzi o jego zainteresowanie moją osobą, to usłyszałam jak mówi to znajomym, które odwiedziły go najprawdopodniej na urodziny. Był wyraźnie podniecony faktem, że podoba się kobiecie. Rozmawiał z nimi pod moimi drzwiam dając do im do zrozumienia, że tu mieszkam.

Edited by Ola99
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.