Jump to content
  • psycholog-online-skype-16.jpg.jpg

Recommended Posts

Witam jestem matka 14.5 latki ktoea nigdy nie sprawiala problemow .... od jakiegos czasu zawsze gdy na cis zabraniam itp to mówi że nie chce żyć itd A ostatnio zaczęła palić papierosy i przyznała się że próbowała parę razy marichuane twierdzi że to przez to że się nie kocha i nie chce żyć ..w domu tworzymy pełną rodzinę nie pijaca i bez kłótni..jesteśmy rodzina kochająca się i często córce mówimy jak jest ważna i że ja kochamy .... brakuje mi sił bo już nie wiem co się dzieje i gdzie szukać pomocy i jak moge jej pomoc .... pomóżcie i doradzić co robić proszę....

Link to comment
Share on other sites

Moze warto porozmawiac z pedagogiem szkolnym? Niestety weszla w okres buntu i nieciekawe towarzystwo jesli ma stycznosc z narkotykami, do tego hormony i mieszanka wybuchowa gotowa. Mysle ze pedagog moze umialaby dotrzec do corki, tylko trzeba najpierw przedstawic sytuacje i obrac jakies dzialanie ktore jej nie zniecheci do wizyt u pedagoga.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.