Jump to content
  • psycholog-online-terapia.jpg

Hiv ???

Roksyn
 Share

Recommended Posts

Witam. Jestem mężczyzną 36 lat. 4,5 miesiąca temu miałem ryzykowny kontakt seksualny z mężczyzną który okazał się być nosicielem hiv. Wpadłem w ogromny strs i lęk. Zrobiłem 7 testów i wszystkie wyniki są ujemne. Ostatni po 14 tygodniu czyli niby pewny. Ja jednak od 2 tygodnia po tym wydarzeniu mam zmiany w jamie ustnej i towarzyszą mi bóle mięśniowo kostne. Zrobiłem wiele badan i odwiedziłem różnych lekarzy. Niby wszystko dobrze. Nie wiem co mam o tym sądzic. Czy to może być problem z psychika? Co mam robić? 

Dnia 24.04.2019 o 15:55, Dżasta napisał:

Tak, mogłeś się za bardzo wkręcić i psychika daje znać objawami fizycznymi. Badania masz zrobione więc wyluuuuzuj 😉

dziewczyno objawy występują po około kilku tygodniach co ty pleciesz 

Dnia 23.04.2019 o 22:20, Roksyn napisał:

Witam. Jestem mężczyzną 36 lat. 4,5 miesiąca temu miałem ryzykowny kontakt seksualny z mężczyzną który okazał się być nosicielem hiv. Wpadłem w ogromny strs i lęk. Zrobiłem 7 testów i wszystkie wyniki są ujemne. Ostatni po 14 tygodniu czyli niby pewny. Ja jednak od 2 tygodnia po tym wydarzeniu mam zmiany w jamie ustnej i towarzyszą mi bóle mięśniowo kostne. Zrobiłem wiele badan i odwiedziłem różnych lekarzy. Niby wszystko dobrze. Nie wiem co mam o tym sądzic. Czy to może być problem z psychika? Co mam robić? 

idź do lekarza i to natychmiast! Może nie hiv ale są też inne choroby weneryczne występujące np. w jamie ustnej.

Edited by Qzes

Dnia 1.05.2019 o 18:59, Dżasta napisał:

@Qzes chłopie nie umiesz czytać?

Byl u lekarza i robil badania...

jeden test codziennie ? Nawet test ciążowy nie jest nieomylny.  Twój post szkodzi bo nawet jak jesteś lekarzem z posta możesz wywnioskować tylko "śmierć" więc nie stawiaj diagnozy.

Cytat

Zrobiłem 7 testów

test można kupić np. na https://quickhivtest.com/  i pewnie jest to zajebista opcja żeby nikt się nie dowiedział.

Edited by Qzes

@Qzes autor napisał, że zrobił wiele badań i odwiedził różnych lekarzy którzy twierdza że jest wszystko dobrze- wyniki to potwierdzily. Wiec gdzie Ty widzisz moje diagnozy? 

Poza tym autor boi sie ze to Hiv i pod tym katem sie badal. Na temat innych chorob nikt sie nie wypowiadal.

Prosze Cie zebys z większą starannoscia i zrozumieniem czytał posty albo nie odnos sie do moich wypowiedzi bo siejesz niepotrzebny zamet 😉

Witam. Dzięki za odpowiedzi. To prawda że robiłem wiele testów na hiv ale też i na kile żerzączke chlamydie opryszczka. Wszystko ujemne. ...przynajmniej w wynikach a dolegliwości ciągle są. Odwiedziłem tez kilku stomatologaów periodentologa laryngologa gastrologa nawet psychiatre i wszystko dobrze ...tak mówią. .. a stałe. .. codziennie mi coś dolega tzn. Zmiany w jamie ustnej,  rozwolniony stolec i ból mięśni i stawów czasem... Nie wiem co mam robić.