Jump to content

Hiv ???


Roksyn

Recommended Posts

Witam. Jestem mężczyzną 36 lat. 4,5 miesiąca temu miałem ryzykowny kontakt seksualny z mężczyzną który okazał się być nosicielem hiv. Wpadłem w ogromny strs i lęk. Zrobiłem 7 testów i wszystkie wyniki są ujemne. Ostatni po 14 tygodniu czyli niby pewny. Ja jednak od 2 tygodnia po tym wydarzeniu mam zmiany w jamie ustnej i towarzyszą mi bóle mięśniowo kostne. Zrobiłem wiele badan i odwiedziłem różnych lekarzy. Niby wszystko dobrze. Nie wiem co mam o tym sądzic. Czy to może być problem z psychika? Co mam robić? 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.04.2019 o 15:55, Dżasta napisał:

Tak, mogłeś się za bardzo wkręcić i psychika daje znać objawami fizycznymi. Badania masz zrobione więc wyluuuuzuj 😉

dziewczyno objawy występują po około kilku tygodniach co ty pleciesz 

Dnia 23.04.2019 o 22:20, Roksyn napisał:

Witam. Jestem mężczyzną 36 lat. 4,5 miesiąca temu miałem ryzykowny kontakt seksualny z mężczyzną który okazał się być nosicielem hiv. Wpadłem w ogromny strs i lęk. Zrobiłem 7 testów i wszystkie wyniki są ujemne. Ostatni po 14 tygodniu czyli niby pewny. Ja jednak od 2 tygodnia po tym wydarzeniu mam zmiany w jamie ustnej i towarzyszą mi bóle mięśniowo kostne. Zrobiłem wiele badan i odwiedziłem różnych lekarzy. Niby wszystko dobrze. Nie wiem co mam o tym sądzic. Czy to może być problem z psychika? Co mam robić? 

idź do lekarza i to natychmiast! Może nie hiv ale są też inne choroby weneryczne występujące np. w jamie ustnej.

Edited by Qzes
Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.05.2019 o 18:59, Dżasta napisał:

@Qzes chłopie nie umiesz czytać?

Byl u lekarza i robil badania...

jeden test codziennie ? Nawet test ciążowy nie jest nieomylny.  Twój post szkodzi bo nawet jak jesteś lekarzem z posta możesz wywnioskować tylko "śmierć" więc nie stawiaj diagnozy.

Cytat

Zrobiłem 7 testów

test można kupić np. na https://quickhivtest.com/  i pewnie jest to zajebista opcja żeby nikt się nie dowiedział.

Edited by Qzes
Link to comment
Share on other sites

@Qzes autor napisał, że zrobił wiele badań i odwiedził różnych lekarzy którzy twierdza że jest wszystko dobrze- wyniki to potwierdzily. Wiec gdzie Ty widzisz moje diagnozy? 

Poza tym autor boi sie ze to Hiv i pod tym katem sie badal. Na temat innych chorob nikt sie nie wypowiadal.

Prosze Cie zebys z większą starannoscia i zrozumieniem czytał posty albo nie odnos sie do moich wypowiedzi bo siejesz niepotrzebny zamet 😉

 

 

Link to comment
Share on other sites

Witam. Dzięki za odpowiedzi. To prawda że robiłem wiele testów na hiv ale też i na kile żerzączke chlamydie opryszczka. Wszystko ujemne. ...przynajmniej w wynikach a dolegliwości ciągle są. Odwiedziłem tez kilku stomatologaów periodentologa laryngologa gastrologa nawet psychiatre i wszystko dobrze ...tak mówią. .. a stałe. .. codziennie mi coś dolega tzn. Zmiany w jamie ustnej,  rozwolniony stolec i ból mięśni i stawów czasem... Nie wiem co mam robić. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • SKOCZ DO: 
  Księgarnia >>>> | Apteka >>>> | Uroda >>>> | Sport >>>> | Dziecięce >>>> | Moda >>>>

 • PODCASTY.jpg

 • Blog Entries

  • 0 comments
   Jak uwolnić się od przymusu, nałogu konsumpcji treści dla dorosłych, w jaki sposób odzyskać wolność.
    
    
  • 0 comments
   Psychologia w praktyce - jak zerwać z nałogiem.
    
  • 0 comments
   Podcast psychologiczny o tym, jak uleczyć złamane serce i mądrze otworzyć się na nowy związek: 
    
  • 0 comments
   Nie mam czasu na niemiłość, a ty? To nie są dobre czasy dla związków. Socjolodzy mówią o epidemii samotności. Psycholodzy alarmują, że żyjemy w kulturze narcyzmu i tym samym toksycznych relacji, w których królują nadużycia, egoizm, kłamstwa i manipulacje. Sytuację pogarsza fakt, że różne środowiska obwiniają się wzajemnie. Jak znaleźć miłość we współczesnym zagmatwanym, zagonionym świecie, w dobie szalejących zmian społecznych - na rynku towarzyskim popsutym przez aplikacje randkowe? Dowiedz się w kursie online: https://ocalsiebie.pl/kurs/ 
    

   Sprawdź kurs online - jak znaleźć miłość: https://ocalsiebie.pl/kurs/
    
   Cierpliwość w poszukiwaniu miłości jest kluczem do znalezienia prawdziwej, głębokiej więzi z drugą osobą. W życiu pełnym pośpiechu i natłoku bodźców łatwo stracić z oczu istotę budowania trwałych relacji. Szukając partnera, który będzie naszym dopełnieniem, warto dać sobie czas na poznanie różnych osób i odkrycie ich prawdziwych wartości. Czasem miłość przychodzi, gdy najmniej się tego spodziewamy, dlatego warto zachować otwarty umysł i serce na każdym etapie tego fascynującego procesu.
   Znalezienie odpowiedniego partnera do związku to nie tylko kwestia przypodobania się komuś czy podobnych zainteresowań. To także zdolność do wzajemnego zrozumienia, akceptacji i wsparcia w trudnych chwilach. Wybierając swojego towarzysza życiowego, warto kierować się nie tylko emocjami, ale także refleksją nad tym, czy nasze wartości, cele i plany życiowe są zgodne. Dobrze dobrany partner potrafi nie tylko uświetnić nasze najlepsze momenty, ale także być oparciem w ciężkich sytuacjach, co czyni naszą relację jeszcze bardziej wartościową.
   Kluczową kwestią w budowaniu udanej relacji jest troska o to każdego dnia. Niezależnie od tego, czy jesteśmy razem od kilku miesięcy czy kilkudziesięciu lat, ważne jest, aby stale pielęgnować więź, rozwijać się razem i szanować potrzeby partnera. Komunikacja, empatia i gotowość do kompromisu to fundamenty trwałego związku, który przetrwa nawet największe burze życiowe. Inwestowanie czasu i wysiłku w budowanie dobrej relacji z partnerem przynosi nie tylko wzajemną satysfakcję, ale także owoce w postaci głębokiej więzi i wspólnego szczęścia dzięki zaspokojeniu ważnych potrzeb psychologicznych. 
    
   Słowa kluczowe: jak stworzyć związek, dobór partnerski, relacje, związki, związek uczuciowy, relacja, gdzie i jak znaleźć partnera, jakiego szukać partnera, jak znaleźć mężczyznę do związku, w jaki sposób znaleźć kobietę do związku, kryteria doboru partnera, poszukiwanie miłości, małżeństwo, narzeczeństwo, relacja partnerka, miłość z prawdziwego zdarzenia, wysokojakościowa relacja, psychologia doboru partnerskiego, psychologia relacji, porady psychologiczne, psycholog online, porady psychologa.
  • 0 comments
   Ludzie chętniej próbują z kimś nowopoznanym, niż sprawdzają nowe sposoby budowania relacji, bo łatwiej jest wymienić partnera, niż skorygować własne postępowanie i przepracować coś w sobie. Jeśli chodzi o małżeństwa, w Polsce coraz częściej okazuje się, że do dwóch razy sztuka. 
    
    


 • Ważna informacja

  Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy we wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

 • 05e7f642-357a-49b3-b1df-737b9aa7b7a1.jpg

 • SKOCZ DO:

 • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

 •  
 • Podcasty i filmy o psychologii

 • Książki o rozwoju osobistym i psychologii

  83eaf72d-ea6e-4a48-ab5f-9aefa9423f3d.jpg

×
×
 • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.