Jump to content

Chcą się mnie pozbyć i odebrać mi dziecko.


Karolina89

Recommended Posts

Witam. 

12 kwietnia kończę 30 lat. Nie chcę się rozpisywać, ale mam prośbę. Jeśli coś mi się stanie i nie odwiedzę tej strony do świąt to znaczy, że moje podejrzenia były prawdziwe. Moi rodzice oraz narzeczony chca mnie zabić lub doprowadzić abym sama to zrobiła. Chcę żeby mój syn Patryk, który w maju skończy dopiero 7 lat, wiedział, że nigdy nie odebrała bym sobie sama życia, bo mam jego, tylko dzięki niemu jestem... Zrobiłam w życiu wiele glupsyw, ale nikt nie chce mi pozwolić ich naprawić... Karolina Z. 

Link to comment
Share on other sites

 • 2 weeks later...

Witam. Nie mam żadnych uzależnień. Kiedyś tak. Dwa lata temu. Daje znać, że nie chodziło o pozbycie się mnie. Mój partner po raz kolejny się wyprowadzil. Niestety dopiero teraz do mnie dotarło co przez lata robił i co chciał osiągnąć. Przez przypadek obejrzałam reportaż w porannej telewizji na temat gaslighting... Moje życie właśnie runelo. Jak mogłam tego wcześniej nie widzieć. Zylam z manipulatorem. Ciągle wmawia o mi że mam nie równo pod sufitem. Ze sobie coś wymyślam. Ze coś coś widziałam lub słyszałam nie miało miejsca. Sama zdecydowałam się na wizyty z terapeuta. Mój partner cały czas był przez każdego odbierany jako czuły i wspierający mnie człowiek. Dzięki temu mógł robić że mną co chce. Wszystkich przekonał że to ja mam problemy emocjonalne. Popadlam w paranoje. Kiedy czytam na temat gaslighting to widzę dokładnie swoje życie. Nie mogłam. Mieć znajomych bo byłam zapewniania że nie są nam do niczego potrzebni. Wystarcza że mamy siebie. Ciągle musiałam udowadniać i szukać dowodów na to że mój partner nie jest tym za kogo wszyscy go Maja, bo nikt nie chciał mi wierzyć. Po tym reportażu w tv jestem jak nowo narodzona, bo wiem, że to nie ja byłam problemem. Wszystko mi wmawiano, ciągle sobie coś wymyslalam, Zylam w ciągłym leku, czasami musiałam nagrywać rozmowy żeby potem nie słyszeć że wcale tak nie było... Ja musiałem ciągle wybaczać i uznawać swoją winę pod naciskiem wszystkich do okola. Jeśli cis widziałam to potem to znikalo, jeśli coś słyszałam, to miałam urojenia... I tak przez ostatnie dwa lata. A zaczęło się od rozmowy która usłyszałam w całości jak mój partner narzeka jak mu w życiu źle, jak się ze mną męczy. Ze układa sobie życie tylko nie wie jak sie mnie pozbyć. Jak mu o tym powiedziałam wszystkiego się wyparl. Od tego momentu ciągle wszystko mi się wydaje, ciągle coś sobie wymyślam. Ale koniec z tym. Nie wiem tylko jak to udowodnić lub czy wogole podczas rozprawy o przydzielone praw rodzicielskich poruszać ten temat w sądzie. Nie chcę żeby mnie nazwano wariatka. Moje dziecko jest dla mnie najważniejsze. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • SKOCZ DO: 
  Księgarnia >>>> | Apteka >>>> | Uroda >>>> | Sport >>>> | Dziecięce >>>> | Moda >>>>

 • PODCASTY.jpg

 • Blog Entries

  • 0 comments
   Jakie metody mogą zwiększyć nasze osiągi wtedy, gdy działania wymagają korzystania z pamięci, związane są z uczeniem się?
    
    
  • 0 comments
   Jak uwolnić się od przymusu, nałogu konsumpcji treści dla dorosłych, w jaki sposób odzyskać wolność.
    
    
  • 0 comments
   Psychologia w praktyce - jak zerwać z nałogiem.
    
  • 0 comments
   Podcast psychologiczny o tym, jak uleczyć złamane serce i mądrze otworzyć się na nowy związek: 
    
  • 0 comments
   Nie mam czasu na niemiłość, a ty? To nie są dobre czasy dla związków. Socjolodzy mówią o epidemii samotności. Psycholodzy alarmują, że żyjemy w kulturze narcyzmu i tym samym toksycznych relacji, w których królują nadużycia, egoizm, kłamstwa i manipulacje. Sytuację pogarsza fakt, że różne środowiska obwiniają się wzajemnie. Jak znaleźć miłość we współczesnym zagmatwanym, zagonionym świecie, w dobie szalejących zmian społecznych - na rynku towarzyskim popsutym przez aplikacje randkowe? Dowiedz się w kursie online: https://ocalsiebie.pl/kurs/ 
    

   Sprawdź kurs online - jak znaleźć miłość: https://ocalsiebie.pl/kurs/
    
   Cierpliwość w poszukiwaniu miłości jest kluczem do znalezienia prawdziwej, głębokiej więzi z drugą osobą. W życiu pełnym pośpiechu i natłoku bodźców łatwo stracić z oczu istotę budowania trwałych relacji. Szukając partnera, który będzie naszym dopełnieniem, warto dać sobie czas na poznanie różnych osób i odkrycie ich prawdziwych wartości. Czasem miłość przychodzi, gdy najmniej się tego spodziewamy, dlatego warto zachować otwarty umysł i serce na każdym etapie tego fascynującego procesu.
   Znalezienie odpowiedniego partnera do związku to nie tylko kwestia przypodobania się komuś czy podobnych zainteresowań. To także zdolność do wzajemnego zrozumienia, akceptacji i wsparcia w trudnych chwilach. Wybierając swojego towarzysza życiowego, warto kierować się nie tylko emocjami, ale także refleksją nad tym, czy nasze wartości, cele i plany życiowe są zgodne. Dobrze dobrany partner potrafi nie tylko uświetnić nasze najlepsze momenty, ale także być oparciem w ciężkich sytuacjach, co czyni naszą relację jeszcze bardziej wartościową.
   Kluczową kwestią w budowaniu udanej relacji jest troska o to każdego dnia. Niezależnie od tego, czy jesteśmy razem od kilku miesięcy czy kilkudziesięciu lat, ważne jest, aby stale pielęgnować więź, rozwijać się razem i szanować potrzeby partnera. Komunikacja, empatia i gotowość do kompromisu to fundamenty trwałego związku, który przetrwa nawet największe burze życiowe. Inwestowanie czasu i wysiłku w budowanie dobrej relacji z partnerem przynosi nie tylko wzajemną satysfakcję, ale także owoce w postaci głębokiej więzi i wspólnego szczęścia dzięki zaspokojeniu ważnych potrzeb psychologicznych. 
    
   Słowa kluczowe: jak stworzyć związek, dobór partnerski, relacje, związki, związek uczuciowy, relacja, gdzie i jak znaleźć partnera, jakiego szukać partnera, jak znaleźć mężczyznę do związku, w jaki sposób znaleźć kobietę do związku, kryteria doboru partnera, poszukiwanie miłości, małżeństwo, narzeczeństwo, relacja partnerka, miłość z prawdziwego zdarzenia, wysokojakościowa relacja, psychologia doboru partnerskiego, psychologia relacji, porady psychologiczne, psycholog online, porady psychologa.


 • Ważna informacja

  Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy we wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

 • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

 • Podcasty i filmy o psychologii

×
×
 • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.