Jump to content

Urodziny


Recommended Posts

Hej, jesteśmy w trzy letnim związku. Już narzeczeństwo od roku, w przyszłym roku ślub. Ja zawsze dbam i pamiętam o ważnych datach. Może to nie najważniejsze, ale nie zarabiamy mało. Prezenty ode mnie są zawsze dopracowane, przemyślane pod jego gusta. Płyty gramofonowe limitowane, koncerty, bilety na F1. W sobotę moje urodziny. Niby podpytywał co chce dostać bo sam oczywiście nie mial pomysłu. Jako że kocham Harrego Pottera pokazałam 2 zestawy LEGO takiego dla dorosłych. Oczywiście zapomniał i nie zamówił. Dziś poszedł do Auchan i kupił jakieś lego kat. 8 lat. Konewka czy coś. Nie rozumie mojego oburzenia. Kto z nas ma racje?

Link to comment
Share on other sites

Hej, moim zdaniem nikt nie ma racji. Ty nie powinnaś się oburzać, bo nie jesteś małym dzieckiem, a on nie powinien ignorować czy zapominać o Twoim skromnym prezentowym marzeniu. Urodziny masz w sobotę, może to tylko taka okrutna gra z jego strony i tak naprawdę ma przygotowane te klocki co trzeba i wtedy je dostaniesz. Czy to do niego nie podobne? Rozumiem jednak Twoje rozczarowanie, bo Ty dbasz o ciekawe prezenty na jego urodziny, w zamian nie dostając (prawdopodobnie) tego, co sugerowałaś. W ubiegłych latach jego prezenty były satysfakcjonujące, bardziej się do nich przykładał? Pewnie tak, skoro jesteście dopiero 3 lata razem. Na początku emocje są dużo silniejsze i bardziej angażujące do okazywania miłości. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy we wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

  • Podcasty i filmy o psychologii

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.