Jump to content
  • psycholog-online-skype-16.jpg.jpg

Ciągłe kłótnie


Kleo
 Share

Recommended Posts

Mam 25 lat 2.5 letniego syna i męża. Mieszkamy z moimi rodzicami bo oszczędzamy pieniądze na budowę ja siedzę z dzieckiem w domu a mąż zarabia na budowę. Jestem sprzątaczka i kucharką dla wszystkich do tego obrażaną często docinkami. Mąż nie potrafi nic nie chce mu się palić w piecu jak wraca kiedy mu każe to zrobić ma do mnie żal. Nie mam pieniędzy wszystko jest u niego na kupce. Teraz sie rozstaliśmy powiedzial ze mi da połowę z wesela a to co odkladalismy jest jego.( zylismy jak dziady teraz ja zostaje z niczym bo nie pracowalam tylko przez rok a on ma 50tys na kupce). On uwielbia synka i jak wraca zabiera go na cały dzien. Czy to fair że ja wychowuje nasze dziecko a on zabiera go jak wraca i odwozi mi go jak jedzie do pracy? Jak mam iść do pracy skoro jego nie ma w polsce jest tylko na weekendy nie mam komu zostawić dziecka? 

 

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj wyszłam z domu bo mam depresje w tym miejscu. Dzisiaj ojciec do mnie z tekstem jeszcze raz znikniesz z domu i nie bedziesz nic robić to ci mogę coś zrobic! Cofnęłam się i odpowiedziałam mu: ty jesteś normalny co ty mówisz? Co ja jestem małe dziecko że mam się Ciebie sluchac? 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.