Jump to content

Zazdrość ?


Miśka2008

Recommended Posts

Witam nazywam się Dominika mam 23 lata .. czy jestem zazdrosna ? Sama nie wiem jak to nazwać jestem z moim partnerem od 3 lat .. wiadomo jak to w związku czasem są lepsze czasem gorsze dni .. W styczniu tego roku znalazlam w jego telefonie wiadomość z kobietą tłumaczył że to nic takiego wiadomość była jednoznaczna kobieta namawiała go do zerwania związku ze Mną . Wybaczyłam mu ten incydent . Próbowaliśmy naprawić te relacje lecz sama nie wiem czy to ma sens ostatnio coraz więcej się kłócimy i sprzeczamy sprawdzam mu telefon . Jestem zazdrosna o kobiety które ogląda na portalu Tik Tok bo uważam że są piękniejsze ode Mnie . On sam często również ogląda je przy Mnie . Nie wiem czy ta relacja dalej ma sens 

Link to comment
Share on other sites

Wpadłaś w błędne koło. Nie przeglądaj telefonu mimo, ze Cię przysłowiowo korci. Nic nie ma bardziej poniżającego dla siebie samej jak właśnie kontrola i lustrowanie historii połączeń, przeglądanych stron czy wiadomości. Nie zaprzeczam, mnie też ten dylemat dotyczył i dotyczy jednakże wiem, ze to nic nie da. Nie jestem uzależniona od smartfona czy laptopa jak druga osoba, ale na pytanie co robisz? Odpowiadam: to samo co Ty. Nie wiem dokąd doprowadzą Was te częste sprzeczki, nieporozumienia i podejrzenia tym bardziej ze jesteście na starcie. Może warto pomyśleć, aby od siebie odpocząć? Jeśli tworzycie wolny związek bez zobowiązań czy wspólnego lokum to będzie to łatwiej przejść. W szybkim czasie przekonasz się czy łączy Was szczere uczucie i chcecie tworzyć kolejne jutro. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy we wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

  • Podcasty i filmy o psychologii

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.