Jump to content

Widzę w sobie problem, jak sobie pomóc?


Dawid18

Recommended Posts

Jestem w krótkim związku bo jesteśmy ze sobą trochę ponad rok. Jesteśmy młodzi, mamy po 18 lat. Na początku byłem zakochany w niej po uszy, codziennie się widzieliśmy i była to dla mnie odskocznia od rzeczywistości. Od około 2 miesięcy po kilku kłótniach zrozumiałem, że straciłem uczucia do tej osoby. Czuje się winny bo ona stara się jak może i myśli niestety że wszystko jest w porządku. Chce odejść ale wiem że będzie to dla niej koniec świata, ale jednocześnie wiem że nie znajdę już nikogo takiego jak ona. Ja chce być teraz sam, bo po poprzednim związku nie pokocham nikogo tak jak wcześniej. Jestem w bardzo ciężkiej dla mnie sytuacji psychicznej. Spotkać się z ex i ostatni raz porozmawiać, bo czuje że potrzebuje tego? Czy raczej spotkać się z psychologiem? A może wyjechać gdzieś za granice na jakiś czas?

Link to comment
Share on other sites

Jestem od Was 10 lat starsza i jestem w identycznej sytuacji, tylko że jestem tą mniej kochaną dziewczyną. Prędzej czy później i tak ją skrzywdzisz. Ja się dowiedziałam o Wielkiej miłości do ex i braku miłości do mnie, gdy upłynęło jakiś 1,5 od czasu wejścia w relację. Przeczytałam właśnie tego rodzaju wpisy, co Ty wrzuciłeś teraz. I żałuję tego. Bardzo. Wolałabym mieć postawioną sprawę jasno na początku związku. Sprawa była skomplikowała o tyle, że już zdążyliśmy ze sobą zamieszkać. Bądź uczciwy, jesteście młodzi, zdążycie sobie poukładać życia na nowo  

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy we wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

  • Podcasty i filmy o psychologii

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.