Jump to content

Cześć podejrzewam ze mogę mieć depresje


Recommended Posts

Cześć jestem Justyna i mam 19 lat i moim zdaniem mam depresje. Zaczęło się tuż kiedy przyjechałam do Holandii. Czuje się tutaj sama nie mam przyjaciół nikt mnie nie chce znac całymi dniami chce mi się płakać siedzieć sama w pokoju i nigdzie nie wychodzić jedynie mam chłopaka z którym się czuje szczesliwa ale gdy go nie ma od razu czuje się jak gówno i chce mi się co chwile płakać i odechciewa mi się w ogóle żyć i mam myśli żeby skończyć ze sobą. A do tego wychowałam się bez ojca który był pijakiem. Proszę czy mógłby mi ktoś pomoc? Pozdrawiam serdecznie.

Edited by justyna03
Link to comment
Share on other sites

Hej. Jeśli masz możliwość to zasięgnij porady specjalisty. Tymczasem w oczekiwaniu na wizytę u psychologa spróbuj znaleźć sobie jakieś zajęcie . Możesz zacząć spacerować, słuchać ulubionej muzyki i tańczyć w domu. Na pewno jesteś wartościową osobą,a ludzie teraz po prostu niechętnie nawiązują znajomości. W obcym kraju jest to dodatkowo trudniejsze. Powiedz o swoich nastrojach chłopakowi, może będzie mógł Ci pomóc. Może poszukacie razem pracy dla Ciebie. Jeśli jest bariera językowa to zapisz się na kurs języka. Tam też poznasz innych ludzi, którzy też mogą się czuć osamotnieni w obcym kraju. 

  • Jestem za to wdzięczny 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy we wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

  • Podcasty i filmy o psychologii

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.