Jump to content
  • psycholog-online-skype-16.jpg.jpg

Romans z żonatym facetem


Recommended Posts

Witam,mam 23 lata pracujemy razem od prawie 3 lat i od 2,5 roku mamy romans. Ma 43 lata, żonę, dziecko z poprzedniego związku, syna z żona i w zeszłym roku urodziło się kolejne. Piszemy ze sobą codziennie, raz na jakiś czas się spotykamy (oczywiście tylko wtedy kiedy on „może” czyli w trakcie pracy kiedy żona by nic nie podejrzewała). Kilka razy byliśmy na wyjeździe, w hotelach. Zakochałam się w nim, on twierdził ze we mnie tez. Tylko nie wspomniałam, ze ma problemy psychiczne, czyli nie radzi sobie z emocjami, bardzo często kłamie , nawet nie wie w którym momencie. Od samego początku wiedziałam ze nie będziemy razem i tego nie oczekiwałam, on również. Niszczy mi psychikę twierdząc ze bardzo mu na mnie zależy , a kiedy mu mówię spotkajmy się , mówi ze nie ma ochoty lub jest Zmęczony (wymówka bo pewnie żona obok). Ciagle twierdził ze odkąd urodziło się dziecko nie uprawiał z żona seksu w co wątpię. Głównie chodzi o to ze raz mówi tak raz mówi inaczej, moja psychika powoli zaczyna szwankować i od jakiegoś czasu codziennie płacze bo bardzo mi na nim zależy i chciałabym z nim spędzać więcej czasu, a on twierdzi ze to niemożliwe bo ma obowiązki w pracy i domowe. 

Bardzo prosze o poradę jak z tego uciec bo już nie wytrzymuje psychicznie, co raz mniej rzeczy mi się chce i tracę szacunek sama do siebie. Chciałbym powiedzieć o tym jego żonie, ale nie wiem czy to się na mnie nie odbije. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.