Jump to content

Natrętne myśli


anonimowa123123

Recommended Posts

Bylam na imprezie, dodam ze miały być same dziewczyny, a nagle przyjechali znajomi jednej z koleżanki. Po 3 miesiącach jeden z chłopaków powiedzial do tej koleżanki przy swoich znajomych ze się przelizal z jedna z nas i podał moj opis. Nie pamietam wszystkiego, ale mam przebłyski co robiłam i totalnie nie pamietam żebym rozmawiała z tym chłopakiem (wgl go nie pamietam, ze tam byl, jak wyglądał) reszta koleżanek twierdzi ze to nie jest możliwe i olała temat a właśnie ta której to był znajomy mowi ze watpi w prawdziwosd tego co mówił bo ”podawał sprzeczne informacje”. 
Mam narzeczonego dlatego jest to dla mnie takie istotne co się wydarzyło. Myśle ze nie byłabym zdolna do takiego czegoś tym bardziej ze podczas tej imprezy pamietam jak chwaliłam się pierścionkiem i mówiłam sale zalety na jego temat. Ale po co takie coś zmyślać, jaki byl tego cel, zaimponowanie kolegom ? ( on tez ma narzeczona i dziecko) 
Dodam ze mam problemy z nerwica i natrętnymi myślami dot wiernosci itp.
Ciągle analizuje całą imprezę, ciągle do niej wracam, czuje że jestem zestresowana, czuje ogólny niepokój, aktualnie mam dużo czasu wolnego co mi nie pomaga, ponieważ ciągle o tym myślę i się zadręczam. 

Kiedys mialam podobna sytuację ok 1,5 roku temu na imprezie za duzo wypilam i jeden chlopak to wykorzystał wtedy faktycznie doszlo do bardzo krotkiego pocalunku ale od razu go odepchnelam. Chociaz rowniez nie pamietalam wszystkiego akurat tą sytuację tak. Od tamtej pory jestem bardzo przewrażliwiona i własnie od wtedy zaczęły się moje natrętne myśli na ten temat.
Czy to jest możliwe, żebym nie pamiętała tak istotnej sytuacji tym razem?
 

Link to comment
Share on other sites

Biorąc pod uwagę wszystkie podane tutaj informacje jest prawie niemożliwe zaistnienie takiej sytuacji. Nie uważasz się za osobę zdolną do takich wybryków. Nie nawaliłaś się w trupa, żeby nie mieć kontaktu z rzeczywistością. Nawet nie rozmawiałaś z tamtym chłopakiem. Koleżanki potwierdzają, że nic takiego się nie wydarzyło. Bajkopisarzy nie brakuje, koleś może być właśnie takim typem, który podbudowuje swoje ego zmyślonymi historiami. No i ta nerwica z natrętnymi myślami na temat wierności - myślę, że to jest główna przyczyna Twojego niepokoju. Borykasz się z tym od półtora roku, a teraz te myśli dostały dobrą dla nich (choć sztuczną, zakłamaną) pożywkę.

W celu rozwiązania problemu należałoby wrócić do tamtej sytuacji, w której natrętne myśli się zrodziły, i zbadać dlaczego tak się stało. Wtedy nie zrobiłaś nic strasznego, a jednak z jakiegoś powodu ciągle się tym zadręczasz.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • SKOCZ DO: 
  Księgarnia >>>> | Apteka >>>> | Uroda >>>> | Sport >>>> | Dziecięce >>>> | Moda >>>>

 • PODCASTY.jpg

 • Blog Entries

  • 0 comments
   Jak uwolnić się od przymusu, nałogu konsumpcji treści dla dorosłych, w jaki sposób odzyskać wolność.
    
    
  • 0 comments
   Psychologia w praktyce - jak zerwać z nałogiem.
    
  • 0 comments
   Podcast psychologiczny o tym, jak uleczyć złamane serce i mądrze otworzyć się na nowy związek: 
    
  • 0 comments
   Nie mam czasu na niemiłość, a ty? To nie są dobre czasy dla związków. Socjolodzy mówią o epidemii samotności. Psycholodzy alarmują, że żyjemy w kulturze narcyzmu i tym samym toksycznych relacji, w których królują nadużycia, egoizm, kłamstwa i manipulacje. Sytuację pogarsza fakt, że różne środowiska obwiniają się wzajemnie. Jak znaleźć miłość we współczesnym zagmatwanym, zagonionym świecie, w dobie szalejących zmian społecznych - na rynku towarzyskim popsutym przez aplikacje randkowe? Dowiedz się w kursie online: https://ocalsiebie.pl/kurs/ 
    

   Sprawdź kurs online - jak znaleźć miłość: https://ocalsiebie.pl/kurs/
    
   Cierpliwość w poszukiwaniu miłości jest kluczem do znalezienia prawdziwej, głębokiej więzi z drugą osobą. W życiu pełnym pośpiechu i natłoku bodźców łatwo stracić z oczu istotę budowania trwałych relacji. Szukając partnera, który będzie naszym dopełnieniem, warto dać sobie czas na poznanie różnych osób i odkrycie ich prawdziwych wartości. Czasem miłość przychodzi, gdy najmniej się tego spodziewamy, dlatego warto zachować otwarty umysł i serce na każdym etapie tego fascynującego procesu.
   Znalezienie odpowiedniego partnera do związku to nie tylko kwestia przypodobania się komuś czy podobnych zainteresowań. To także zdolność do wzajemnego zrozumienia, akceptacji i wsparcia w trudnych chwilach. Wybierając swojego towarzysza życiowego, warto kierować się nie tylko emocjami, ale także refleksją nad tym, czy nasze wartości, cele i plany życiowe są zgodne. Dobrze dobrany partner potrafi nie tylko uświetnić nasze najlepsze momenty, ale także być oparciem w ciężkich sytuacjach, co czyni naszą relację jeszcze bardziej wartościową.
   Kluczową kwestią w budowaniu udanej relacji jest troska o to każdego dnia. Niezależnie od tego, czy jesteśmy razem od kilku miesięcy czy kilkudziesięciu lat, ważne jest, aby stale pielęgnować więź, rozwijać się razem i szanować potrzeby partnera. Komunikacja, empatia i gotowość do kompromisu to fundamenty trwałego związku, który przetrwa nawet największe burze życiowe. Inwestowanie czasu i wysiłku w budowanie dobrej relacji z partnerem przynosi nie tylko wzajemną satysfakcję, ale także owoce w postaci głębokiej więzi i wspólnego szczęścia dzięki zaspokojeniu ważnych potrzeb psychologicznych. 
    
   Słowa kluczowe: jak stworzyć związek, dobór partnerski, relacje, związki, związek uczuciowy, relacja, gdzie i jak znaleźć partnera, jakiego szukać partnera, jak znaleźć mężczyznę do związku, w jaki sposób znaleźć kobietę do związku, kryteria doboru partnera, poszukiwanie miłości, małżeństwo, narzeczeństwo, relacja partnerka, miłość z prawdziwego zdarzenia, wysokojakościowa relacja, psychologia doboru partnerskiego, psychologia relacji, porady psychologiczne, psycholog online, porady psychologa.
  • 0 comments
   Ludzie chętniej próbują z kimś nowopoznanym, niż sprawdzają nowe sposoby budowania relacji, bo łatwiej jest wymienić partnera, niż skorygować własne postępowanie i przepracować coś w sobie. Jeśli chodzi o małżeństwa, w Polsce coraz częściej okazuje się, że do dwóch razy sztuka. 
    
    


 • Ważna informacja

  Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy we wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

 • 05e7f642-357a-49b3-b1df-737b9aa7b7a1.jpg

 • SKOCZ DO:

 • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

 •  
 • Podcasty i filmy o psychologii

 • Książki o rozwoju osobistym i psychologii

  83eaf72d-ea6e-4a48-ab5f-9aefa9423f3d.jpg

×
×
 • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.