Jump to content

Wydałem 23000 na wczasy na których żona poinformowała mnie ze mnie zdradzała


Marcin1234

Recommended Posts

Moja żona zaczęła się się dziwnie zachowywać odsunęła się ode mnie znikała z telefonem, wyciszała go, wystarczyło ze koleżanka zadzwoniła to odrazu wiała z domu. Na pytanie co się dzieje zawsze mówiła że nic się nie dzieje i ze to moja wina bo ja zaniedbuje za dużo pracuje itp. Nadmienię ze planowaliśmy wakacje w Grecji 15 dni z naszym 8 letnim synem - dlatego od rana do wieczora pracowałem żeby na to zapracować. Zbliżał się wyjazd dwa dni przed wyjazdem koleżanka zaprosiła żonę na kolacje, po kolacji było jeszcze chwilę napijemy się wina i tak ze małżonka przyjechała o 5 rano pijana. Oczywiście się mocno zdenerwowałem. 
Odpuściłem bo przecież jedziemy na wakacje i nic się nie dzieje tak mnie zapewniała. Na wakacjach niestety było oczywiście wino i żone szybko ogarniał gniew a mnie frustracja i złość po czym po tygodniu mojego ciągłego pytania dlaczego tak się zmieniła w ciągu miesiąca praktycznie o 180 stopni powiedziała dodatkowo zmieniła kod do telefonu i nie odstępowła go ani na krok. Mówiłem ze jeżeli nic się nie dzieje i nikogo nie ma to czemu zmieniła kod i dlaczego nie chce mi podać nowy - jak nie masz nic do ukrycia to  czego się boisz ? W końcu mi powiedziała ze zaczepił ja jakiś Gosc z zagranicy i miesiąc z nim pisała ale już przestała i tyle ale nic złego nie robiła i nie mam prawa jej robić wyrzutów bo to moja wina bo już dawno nie okazuje jej uczuć i za dużo pracuje, powiem ze jesteśmy po ślubie prawie 20 l i mamy 8 letniego syna. Drugi tydzień wakacji niestety minął jednej wielkiej kłótni ja uważałem ze mnie zdradzała a ona śmiała mi się w twarz ze to moja wina bo ja zaniedbywałem. Przy okazji założyłem sobie na portalu randkowym konto ale nie używałem nie opłaciłem. Po powrocie do polski wyprowadziłem się do firmy żeby syn nie musiał słuchać dalej naszych kłótni. Po kilku dniach stwierdziłem ze może nie warto rezygnować z tego związku i spotkałem się z nią i próbowałem jakoś to rozwiązać i posklejać niestety po kilku dniach moich starań jak zapytałem czemu ona mi taż nie okazuje uczuć powiedziała ze muszę poczekać aż te jej emocje się unormują i znowu zacznie coś czuć odrazu ręce mi opadły bo uważałem ze to ona bardziej powinna się starać a nie ja to ona zawiodła moje zaufanie a nie ja. Potem było tak samo i moja frustracja i smutek się pogłębiał z każdym dniem. Po miesiącu kolego wysłał mi zd mojej żony z portalu randkowego dalej czynnego jak się zalogowałem to bardzo szybko znalazłem ja  a gdy zapytałem co to ma być to powiedziała ze ja tez sobie założyłem to co ona nie może, tylko ze ja założyłem żeby jej dać nauczkę i jak stwierdziliśmy ze ratujemy związek to odrazu go wykasowałem nie wiedząc nawet ze ona tez sobie założyła. To był cios który po prostu zniszczył mnie totalnie nie mogę sobie z tym poradzić. I zrozumieć jak można być takim człowiekiem żeby takie rzeczy robić 

Link to comment
Share on other sites

Myślę że jeszcze zależy wam na sobie i w tej sytuacji najlepsza byłaby terapia małżeńska żeby przerobić wszytskie problemy. Bo to nie jest ta jedna sytuacja tylko ciąg różnych zdarzeń. Pan się zatracił w pracy A ona czuje się przez to zaniedbana. I nie mówię że Pan źle robi bo oczywiście rozumiem że to dla dobra żony I dziecka. Jednakże o związek trzeba zawsze dbać żeby było w nim dobrze. Ustalcie sobie np jeden wieczór w tygodniu na randkę, wyjście na kolację, kino lub jakąś atrakcję. Spróbujcie pisać sobie w ciągu dnia różne sms np jakieś pikantne żebyście nie mogli się doczekać spotkania w domu. Niech Pan też powie żonie o jakiś swoich oczekiwaniach może też się czujesz zaniedbany? 

Ja nie jestem psychologiem Ale wiem że szczera rozmowa jest najważniejsza. Najlepiej usiądzcie przy winku pogadajcie I zastanówcie się nad terapią bo to naprawdę może pomóc. Przede wszystkim proszę powiedzieć żonie że pani nadal zależy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • SKOCZ DO: 
  Księgarnia >>>> | Apteka >>>> | Uroda >>>> | Sport >>>> | Dziecięce >>>> | Moda >>>>

 • PODCASTY.jpg

 • Blog Entries

  • 0 comments
   Ludzie chętniej próbują z kimś nowopoznanym, niż sprawdzają nowe sposoby budowania relacji, bo łatwiej jest wymienić partnera, niż skorygować własne postępowanie i przepracować coś w sobie. Jeśli chodzi o małżeństwa, w Polsce coraz częściej okazuje się, że do dwóch razy sztuka. 
    
    
  • 0 comments
   Plotka. Złośliwcy powiadają, że bywa to rodzaj przemocy pośredniej – dokuczania komuś okrężną drogą. Trochę straszne, bo – powołując się na dokument „Dylemat społeczny” – fake news roznosi się w sieci sześć razy szybciej niż fakt. Najwyraźniej rzeczywiście plotki są jak chwasty w ogrodzie; nawet jeśli zrywamy je, nowe rosną prędko. Czasami bywają to chwasty wyjątkowo toksyczne, bo używa ich się chociażby do mobbingu, gnębienia kogoś w miejscu pracy lub w związku z wykonywanym przez niego zajęciem. Na szczęście nie wszystkie plotki są takie złe. Na przykład ktoś kiedyś rozpowiedział, że podobno odziedziczyłem hotel. Kto by pomyślał, jak nagle i drastycznie może wzrosnąć atrakcyjność człowieka... 😆 Tak czy inaczej, uważajmy z tym plotkowaniem i pamiętajmy: plotka niewiele mówi o danej osobie – znacznie więcej o człowieku, który w nią wierzy. Miłego dnia.
  • 0 comments
   Kolejny podcast z cyklu psychologia relacji bez cenzury: 10 zjawisk, które psują związki. Psychologia miłości w kontekście czynników, które mogą zakłócić lub nawet przyczynić się do zakończenia relacji. 
    
    
    
  • 0 comments
   Kiedy ostatnio dane ci było doświadczyć głębokiego relaksu, któremu towarzyszy stan błogości, poczucia harmonii wewnętrznej i kojącego spokoju? Mam nadzieję, że miewasz takie odczucia nierzadko. Jeśli jest jednak inaczej, rozważmy, co można zrobić, aby sytuację poprawić. Wersja audio poniżej, a wersja tekstowa tutaj.
    
    
  • 0 comments
   Nadciąga weekend i być może niektórzy poświęcą chwilę albo dwie na jakiś serial. Nie mam na to za dużo czasu, więc wolę za często do tego typu produkcji nie zasiadać, bo niekiedy ciężko oderwać się. Wstrzemięźliwość we wszystkim – nawet we wstrzemięźliwości, więc robię wyjątki. Jako psycholog cenię barwne postacie, interesujące relacje i tym samy interakcje między bohaterami. Dramaturgia, wątki psychologiczne i niecodzienny obyczajowy kontekst też mają znaczenie. Jeśli zatem ktoś podziela sympatię do takich klimatów, może sięgnąć po „Po złej stronie torów”. Fabuła wciąga, ale jest to zarazem studium głęboko dysfunkcyjnej rodziny, która próbuje sobie radzić w obliczu splotu fatalnych okoliczności. A charaktery poszczególnych postaci zdecydowanie tego nie ułatwiają. Pierwszy sezon jest fenomenalny, natomiast pomimo słabszej jakości sezonu trzeciego, nawet tam dochodzi do takich scen, które wstrząsają nami na tyle mocno, że aż przydałyby się pasy bezpieczeństwa. Mocne. Podobało mi się. A Wy co polecacie?


 • Ważna informacja

  Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy we wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

 • 05e7f642-357a-49b3-b1df-737b9aa7b7a1.jpg

 • SKOCZ DO:

 • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

 •  
 • Podcasty i filmy o psychologii

 • Książki o rozwoju osobistym i psychologii

  83eaf72d-ea6e-4a48-ab5f-9aefa9423f3d.jpg

×
×
 • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.