Jump to content
  • psycholog-online-skype-16.jpg.jpg

Bezsilność


Recommended Posts

Dzień dobry mam 35 lat jestem wdowa. Mąż zmarł na raka w wieku 33 lat w 2014 roku zaraz po urodzinach synka. Po roku żałoby poznałam kogoś mieszkamy razem jest dobry uczuciowy kocham go ale ciągle myślami jestem gdzieś indziej. Niepotrafie się cieszyć życiem szukam pocieszenia w marichuanie, alkoholu. Mam brata alkoholika który jest w szpitalu psychiatrycznym mino to martwię się o niego ciągle biegają myśli po głowie. Czasami siedzę po nocach płaczę. Mam wszystko mieszkanie chłopaka dziecko ale ciągle czuje coś w sercu. Boję się że zwariuje że już nigdy nieosiagne szczęścia albo co gorsza wpadnę w nałóg. Czy mam się udać do psychologa?? Niewiem 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dzień Dobry,

tak, dla samej siebie powinna się Pani udać do psychologa i do psychoterapeuty uzależnień. Stosując alkohol i marihuanę aby pocieszyć w ciężkich chwilach krzywdzi Pani samą siebie i ryzykuje uzależnienie się od tych substancji. Dodatkowo nie rozwiązuje to Pani trudności i na dłuższą metę nie przynosi ukojenia. Proszę zadbać o siebie i porozmawiać o swoich trudnościach ze specjalistami. Konsultacje mogą też odbywać się on-line na platformie OcalSiebie.

Pozdrawiam,

Katarzyna

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.