Jump to content
  • psycholog-online-skype-20222.jpg

Nerwica lękowa dziwne objawy


Recommended Posts

 

Witam mam 39 lat jak mialem 20 lat zachorowałem na nerwice lękowa w w/w wieku nie wiedziałem jeszce że to nerwica przechodziłem różne badania od neurologa kardiologa po poradnie chorób płuc itp na pogotowiu byłem średnio co 2 dni oczywiście badania wychodziły ok, przez tą chorobę popadłem w alkoholizm w wieku 32 lat przeszedłem terapię alkoholowa i nerwicowa która przyniosła pozytywny rezultat.Od tego czasu nie pije.
Niestety od pół roku znowu to wróciło mam bardzo dziwne objawy naprzemian raz duszności kołatanie serca zawroty głowy brak koncentracji,to uderzenia gorąca dziwne uczucie w głowie i rękach jakbym tracił czucie najczęściej zdążają się te objawy w markecie w sklepie jak stoję w kolejce na światłach w samochodzie niemoge ustać nawet sekundy często jeżdżę bocznymi drogami jak bym musiał się zatrzymać nagle,w ogóle cały czas jestem w stanie napięcia często się czegoś boje ale sam niewiem czego przy atakach w/w objawów niemoge znaleźć sobie miejsca,ogólnie nic mi się niechce, ciągle jestem zmęczony,niemoge skupić uwagi,zwykłe codzienne czynności bardzo mnie męczą,prowadzę działalność wiąże się to z tym że jezdze po towar około 100 km jak wyjeżdżam już się boje ze znowu te objawy się pojawia i zazwyczaj się pojawiają najbardziej źle się czuje do południa jak zjem coś słodkiego trochę te objawy łagodnieją biorę 0.25 mg kweriapiny rano i wieczorem ale nie wiele to pomaga czy macie podobne objawy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.