Jump to content

Problem w związku moja dziewczyna się mnie boi


Recommended Posts

Witam opiszę w skrocie o co chodzi. Z moją partnerką jesteśmy razem od paru miesięcy znamy się ponad 3 lata wiecie to jest coś z cyklu że wiesz że to ta jedyna. Moja partnerka niedawno straciła matkę wcześniej ojca i siostrę od wielu lat zmaga się z depresją zaburzeniami lękowymi i jescze parę by się znalazło. Problem polega jednak na tym że od miesiąca się nie spotykamy bo się mnie boi. Dowiedziałem się niedawno o tym i opisała dokładnie o co chodzi. Podam parę przykładów. Klapsy są chwile że lubi je bardzo a czasami wystarczył jeden by się źle czuła i dowiedzielem.sie że tego się bala że ja bilem a ja zwyczajnie nie miałem pojęcia że to mzoe być dla niej bolesne. Była jedna sytuacja gdy straszyłem ja że dostanie pasem no i pewnego dnia mówi tylko straszysz i straszysz i nic z teog to wziąłem pas ale kiedyś zobaczyłem że ona się sklulila i cała trzasla wyrzuciłem pas przytulilem i już nigdy o tym nawet nie wspominałem. Wytłumaczyła mi potem i przepraszała że to wróciły wspomnienia z dzieciństwa. Druga sprawa seks analny nie chciała się nato godzić ale raz gdy leżała tyłem powiedziała że jak chce to mogę więc wiecie doszło do stosunku mówiła że ja nie boli i że jak chce to mogę często. Jednak kolejne razy okazywalay się dużo boleśniejsze i nie za każdy razem dochodziło do stosunku.okazalo się że ona nie miała często ochoty na to i bolalo ja strasznie i się bala że i tak siły użyje żeby ją zmusić choc za każdym razem gdy mówiła stop przerywalem i nigdy bym jej nie skrzywdził świadomie. W związku też byłem samolubny i zaborczy od miesiąca pracuje nad stopa i dostrzegam co robiłem źle i już taki nie będę problemem jednak jest jej strach gdy się spotkaliśmy parę dni temu na chwilę to podeszła i po przytuleniu odepchnęła mniepo sekundzie i uciekła. Byłem w szoku za chwilę zadzownial i przepraszała. Problem był chyba taki że za bardzo mnie kocha i mimo że czegoś nie chciała robić godizla się dla mnie ja tego nie widziałem i to wykorzystywałem. Czy jest jakiś sposób żeby ten lek do mnie osłabić? Staram się jak mogę ale dużo to nie daje

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • SKOCZ DO: 
  Księgarnia >>>> | Apteka >>>> | Uroda >>>> | Sport >>>> | Dziecięce >>>> | Moda >>>>

 • PODCASTY.jpg

 • Blog Entries

  • 0 comments
   Jakie metody mogą zwiększyć nasze osiągi wtedy, gdy działania wymagają korzystania z pamięci, związane są z uczeniem się?
    
    
  • 0 comments
   Jak uwolnić się od przymusu, nałogu konsumpcji treści dla dorosłych, w jaki sposób odzyskać wolność.
    
    
  • 0 comments
   Psychologia w praktyce - jak zerwać z nałogiem.
    
  • 0 comments
   Podcast psychologiczny o tym, jak uleczyć złamane serce i mądrze otworzyć się na nowy związek: 
    
  • 0 comments
   Nie mam czasu na niemiłość, a ty? To nie są dobre czasy dla związków. Socjolodzy mówią o epidemii samotności. Psycholodzy alarmują, że żyjemy w kulturze narcyzmu i tym samym toksycznych relacji, w których królują nadużycia, egoizm, kłamstwa i manipulacje. Sytuację pogarsza fakt, że różne środowiska obwiniają się wzajemnie. Jak znaleźć miłość we współczesnym zagmatwanym, zagonionym świecie, w dobie szalejących zmian społecznych - na rynku towarzyskim popsutym przez aplikacje randkowe? Dowiedz się w kursie online: https://ocalsiebie.pl/kurs/ 
    

   Sprawdź kurs online - jak znaleźć miłość: https://ocalsiebie.pl/kurs/
    
   Cierpliwość w poszukiwaniu miłości jest kluczem do znalezienia prawdziwej, głębokiej więzi z drugą osobą. W życiu pełnym pośpiechu i natłoku bodźców łatwo stracić z oczu istotę budowania trwałych relacji. Szukając partnera, który będzie naszym dopełnieniem, warto dać sobie czas na poznanie różnych osób i odkrycie ich prawdziwych wartości. Czasem miłość przychodzi, gdy najmniej się tego spodziewamy, dlatego warto zachować otwarty umysł i serce na każdym etapie tego fascynującego procesu.
   Znalezienie odpowiedniego partnera do związku to nie tylko kwestia przypodobania się komuś czy podobnych zainteresowań. To także zdolność do wzajemnego zrozumienia, akceptacji i wsparcia w trudnych chwilach. Wybierając swojego towarzysza życiowego, warto kierować się nie tylko emocjami, ale także refleksją nad tym, czy nasze wartości, cele i plany życiowe są zgodne. Dobrze dobrany partner potrafi nie tylko uświetnić nasze najlepsze momenty, ale także być oparciem w ciężkich sytuacjach, co czyni naszą relację jeszcze bardziej wartościową.
   Kluczową kwestią w budowaniu udanej relacji jest troska o to każdego dnia. Niezależnie od tego, czy jesteśmy razem od kilku miesięcy czy kilkudziesięciu lat, ważne jest, aby stale pielęgnować więź, rozwijać się razem i szanować potrzeby partnera. Komunikacja, empatia i gotowość do kompromisu to fundamenty trwałego związku, który przetrwa nawet największe burze życiowe. Inwestowanie czasu i wysiłku w budowanie dobrej relacji z partnerem przynosi nie tylko wzajemną satysfakcję, ale także owoce w postaci głębokiej więzi i wspólnego szczęścia dzięki zaspokojeniu ważnych potrzeb psychologicznych. 
    
   Słowa kluczowe: jak stworzyć związek, dobór partnerski, relacje, związki, związek uczuciowy, relacja, gdzie i jak znaleźć partnera, jakiego szukać partnera, jak znaleźć mężczyznę do związku, w jaki sposób znaleźć kobietę do związku, kryteria doboru partnera, poszukiwanie miłości, małżeństwo, narzeczeństwo, relacja partnerka, miłość z prawdziwego zdarzenia, wysokojakościowa relacja, psychologia doboru partnerskiego, psychologia relacji, porady psychologiczne, psycholog online, porady psychologa.


 • Ważna informacja

  Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy we wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

 • 05e7f642-357a-49b3-b1df-737b9aa7b7a1.jpg

 • SKOCZ DO:

 • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

 •  
 • Podcasty i filmy o psychologii

 • Książki o rozwoju osobistym i psychologii

  83eaf72d-ea6e-4a48-ab5f-9aefa9423f3d.jpg

×
×
 • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.