Jump to content
  • psycholog-online-2-ocalsiebie.jpg

Jason

Pole wyszukiwania jest częściowo schowane

Recommended Posts

Witam.

Gdy okno przeglądarki jest odpowiednio szerokie, to pojawiające się na stronie pole wyszukiwarki jest widoczne tylko częściowo - chowa się za ten biały prostokąt, który jest niżej. Gdy okno przeglądarki jest wąskie, to mamy zamiast tego ikonkę z lupą i wtedy działa to ok :) W przypadku szerokiej wersji kliknąć można, ale nie widać, co się wpisuje ;) Ten raczej drobny problem pojawia się na pewno w przeglądarkach Chrome i Opera na Windowsie.

Trochę się znam na tworzeniu stron internetowych (choć nie tak bardzo) i napiszę, jakie widzę możliwe rozwiązanie problemu. Wykryłem, że ten półprzezroczysty prostokąt, który stanowi tło tego pola wyszukiwania, jest wyższy, niż jest to widoczne na stronie - jego część też się chowa za ten biały prostokąt, natomiast pole wyszukiwania jest prawdopodobnie wyśrodkowane w pionie względem tego prostokąta w tle i w ten sposób też się chowa. Rozwiązaniem byłoby więc albo przesunięcie tego pola wyszukiwania w górę, albo (co wydaje się rozsądniejsze) zmniejszenie wysokości tego prostokąta w tle. Być może możliwe są też inne rozwiązania, których nie znam.

Gratuluję przy okazji stworzenia i prowadzenia serwisu. Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

Psycholog online

Psychoterapia przez Skype

Internetowa poradnia psychologiczna

Co wyróżnia nasz gabinet

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.