Jump to content
  • psycholog-online-kolo.jpg

Pole wyszukiwania jest częściowo schowane


Recommended Posts

Witam.

Gdy okno przeglądarki jest odpowiednio szerokie, to pojawiające się na stronie pole wyszukiwarki jest widoczne tylko częściowo - chowa się za ten biały prostokąt, który jest niżej. Gdy okno przeglądarki jest wąskie, to mamy zamiast tego ikonkę z lupą i wtedy działa to ok :) W przypadku szerokiej wersji kliknąć można, ale nie widać, co się wpisuje ;) Ten raczej drobny problem pojawia się na pewno w przeglądarkach Chrome i Opera na Windowsie.

Trochę się znam na tworzeniu stron internetowych (choć nie tak bardzo) i napiszę, jakie widzę możliwe rozwiązanie problemu. Wykryłem, że ten półprzezroczysty prostokąt, który stanowi tło tego pola wyszukiwania, jest wyższy, niż jest to widoczne na stronie - jego część też się chowa za ten biały prostokąt, natomiast pole wyszukiwania jest prawdopodobnie wyśrodkowane w pionie względem tego prostokąta w tle i w ten sposób też się chowa. Rozwiązaniem byłoby więc albo przesunięcie tego pola wyszukiwania w górę, albo (co wydaje się rozsądniejsze) zmniejszenie wysokości tego prostokąta w tle. Być może możliwe są też inne rozwiązania, których nie znam.

Gratuluję przy okazji stworzenia i prowadzenia serwisu. Pozdrawiam

  • Podoba mi się to 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.