Jump to content
  • psycholog-online-kolo.jpg

Samoocena


Dusia2311
 Share

Recommended Posts

Brak poczucie własnej wartości. Niska samoocena. Brak dostrzegania swoich pozytywów. Nieśmiałość. Brak poczucia swojego 'piękna' zewnętrznego i wewnętrznego. To moje problemy które skutkują brakiem wiary w siebie. Moje myślę wirują tylko w zdaniach' nie uda mi się', 'jestem beznadziejna'. Potrzebuje rady, która zmieniłaby we mnie takie negatywne postrzeganie.

Link to comment
Share on other sites

@Dusia2311

Witam serdecznie na forum. Opisuje Pani wrażenia, które mogą być m.in. efektem niskiego poczucia własnej wartości. Na tyle, na ile jest to możliwe w oparciu o różne lektury, materiały w Internecie warto pracować nad tym we własnym zakresie. Dobrze byłoby jednak skontaktować się z psychoterapeutą, by wykluczyć inne przyczyny tego rodzaju problemów i ustalić formy specjalistycznej pomocy. Nad poczuciem własnej wartości można pracować pod okiem fachowca - w ramach psychoterapii. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.