Jump to content

Nie potrafię pogodzić się z zerwaniem.


Guest Gwardzista

Recommended Posts

Guest Gwardzista

1. Jestem uczniem szkoły średniej, parę miesięcy temu miałem osiemnaste urodziny.

2. Problem pojawił się odkąd moja dziewczyna ze mną zerwała, trwa dosłownie nawet nie pełną dobę.

3. Problem polega na tym, że nie potrafię sobie z tym poradzić. Zerwała ze mną przeze mnie, mieliśmy kłótnię i powiedziałem o parę słów za dużo, poniosło mnie i powiedziałem coś, co wcale nie uważam za prawdę i boli mnie to strasznie. Będąc bardziej dokładnym, powód kłótni nie ma znaczenia, a to, że po 3 dniach nie odzywania się do siebie przyszedłem ją przeprosić i się pogodzić, to pokłóciliśmy się bardziej i powiedziałem w złości, że "żałuję, że zakochałem się w kimś takim jak ona i to był mój najgorszy wybór". Rozumiem swój błąd, zrobiłem straszną głupotę, za którą muszę teraz płacić... Zerwała ze mną dzisiaj rano, wczoraj wieczorem mieliśmy kolejną rozmowę, która miała nas pogodzić, niestety podczas niej dowiedziałem się, że rano powie mi, czy ze mną zerwie, czy nie. Zerwała, choć dobrze wiedziała, że wcale nie myślałem tak, jak jej powiedziałem... Powiedziała, że po tym nie potrafi mi wybaczyć, bo bardzo ją zraniłem. Wciąż mnie kocha, a ja bardzo kocham ją, ale miłość najwidoczniej czasem nie wystarcza... Na dodatek za parę dni dowiem się, czy w ogóle chce utrzymywać ze mną jakikolwiek kontakt. Nie potrafię sobie wybaczyć tego, co zrobiłem, chciałbym cofnąć czas i nigdy nie powiedzieć takiej rzeczy, wciąż mieć ją przy sobie... Nie potrafię się do tego ani przyzwyczaić, ani tego sobie wybaczyć, ani się z tym pogodzić... Mówiła też, że może kiedyś do siebie wrócimy, jeśli da radę mi wybaczyć... Proszę w tej sytuacji nie patrzeć na wiek, pomimo naszego młodego wieku darzyliśmy się i wciąż darzymy się wielką miłością, ale ona nie potrafi mi tego wybaczyć...

4. Rzecz w tym, że w ogóle nie radzę sobie z problemem, ciągle marzę, żeby w końcu mi wybaczyła i była przy mnie. Próbowałem odciągnąć od tego swe myśli, ale niestety bez skutku, nie potrafię przestać o niej myśleć i praktycznie przez siedem godzin nic, tylko płaczę.

5. Chciałbym wiedzieć, co mogę zrobić w tej sytuacji. Czy mogę jej jakoś pomóc? Wiem, że ona chce być ze mną, problem tkwi w tym, że nie umie mi wybaczyć tego, co zrobiłem. Czy jest jakiś sposób na oswojenie się z myślą bycia zranioną przez ukochaną osobę i mimo wszystko wybaczenia jej tego? Chciałbym bardzo wiedzieć, zależy mi na niej jak na nikim innym i nie potrafię normalnie żyć bez niej.

 

Z góry dziękuję za wszelką pomoc, bo naprawdę ją teraz potrzebuje...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • SKOCZ DO: 
  Księgarnia >>>> | Apteka >>>> | Uroda >>>> | Sport >>>> | Dziecięce >>>> | Moda >>>>

 • PODCASTY.jpg

 • Blog Entries

  • 0 comments
   Jak uwolnić się od przymusu, nałogu konsumpcji treści dla dorosłych, w jaki sposób odzyskać wolność.
    
    
  • 0 comments
   Psychologia w praktyce - jak zerwać z nałogiem.
    
  • 0 comments
   Podcast psychologiczny o tym, jak uleczyć złamane serce i mądrze otworzyć się na nowy związek: 
    
  • 0 comments
   Nie mam czasu na niemiłość, a ty? To nie są dobre czasy dla związków. Socjolodzy mówią o epidemii samotności. Psycholodzy alarmują, że żyjemy w kulturze narcyzmu i tym samym toksycznych relacji, w których królują nadużycia, egoizm, kłamstwa i manipulacje. Sytuację pogarsza fakt, że różne środowiska obwiniają się wzajemnie. Jak znaleźć miłość we współczesnym zagmatwanym, zagonionym świecie, w dobie szalejących zmian społecznych - na rynku towarzyskim popsutym przez aplikacje randkowe? Dowiedz się w kursie online: https://ocalsiebie.pl/kurs/ 
    

   Sprawdź kurs online - jak znaleźć miłość: https://ocalsiebie.pl/kurs/
    
   Cierpliwość w poszukiwaniu miłości jest kluczem do znalezienia prawdziwej, głębokiej więzi z drugą osobą. W życiu pełnym pośpiechu i natłoku bodźców łatwo stracić z oczu istotę budowania trwałych relacji. Szukając partnera, który będzie naszym dopełnieniem, warto dać sobie czas na poznanie różnych osób i odkrycie ich prawdziwych wartości. Czasem miłość przychodzi, gdy najmniej się tego spodziewamy, dlatego warto zachować otwarty umysł i serce na każdym etapie tego fascynującego procesu.
   Znalezienie odpowiedniego partnera do związku to nie tylko kwestia przypodobania się komuś czy podobnych zainteresowań. To także zdolność do wzajemnego zrozumienia, akceptacji i wsparcia w trudnych chwilach. Wybierając swojego towarzysza życiowego, warto kierować się nie tylko emocjami, ale także refleksją nad tym, czy nasze wartości, cele i plany życiowe są zgodne. Dobrze dobrany partner potrafi nie tylko uświetnić nasze najlepsze momenty, ale także być oparciem w ciężkich sytuacjach, co czyni naszą relację jeszcze bardziej wartościową.
   Kluczową kwestią w budowaniu udanej relacji jest troska o to każdego dnia. Niezależnie od tego, czy jesteśmy razem od kilku miesięcy czy kilkudziesięciu lat, ważne jest, aby stale pielęgnować więź, rozwijać się razem i szanować potrzeby partnera. Komunikacja, empatia i gotowość do kompromisu to fundamenty trwałego związku, który przetrwa nawet największe burze życiowe. Inwestowanie czasu i wysiłku w budowanie dobrej relacji z partnerem przynosi nie tylko wzajemną satysfakcję, ale także owoce w postaci głębokiej więzi i wspólnego szczęścia dzięki zaspokojeniu ważnych potrzeb psychologicznych. 
    
   Słowa kluczowe: jak stworzyć związek, dobór partnerski, relacje, związki, związek uczuciowy, relacja, gdzie i jak znaleźć partnera, jakiego szukać partnera, jak znaleźć mężczyznę do związku, w jaki sposób znaleźć kobietę do związku, kryteria doboru partnera, poszukiwanie miłości, małżeństwo, narzeczeństwo, relacja partnerka, miłość z prawdziwego zdarzenia, wysokojakościowa relacja, psychologia doboru partnerskiego, psychologia relacji, porady psychologiczne, psycholog online, porady psychologa.
  • 0 comments
   Ludzie chętniej próbują z kimś nowopoznanym, niż sprawdzają nowe sposoby budowania relacji, bo łatwiej jest wymienić partnera, niż skorygować własne postępowanie i przepracować coś w sobie. Jeśli chodzi o małżeństwa, w Polsce coraz częściej okazuje się, że do dwóch razy sztuka. 
    
    


 • Ważna informacja

  Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy we wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

 • 05e7f642-357a-49b3-b1df-737b9aa7b7a1.jpg

 • SKOCZ DO:

 • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

 •  
 • Podcasty i filmy o psychologii

 • Książki o rozwoju osobistym i psychologii

  83eaf72d-ea6e-4a48-ab5f-9aefa9423f3d.jpg

×
×
 • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.