Skocz do zawartości

partner mnie denerwuje


Polecane posty

Witam,

 

Jestem w zwiazku 4 lata i mieszkamy razem. Mam corke z poprzedniego zwiazku. On przychodzi z pracy i potrafi przesiedziec przed elewizorem i na telefonie do wieczora az pojdzie spac. Nic mi nie pomaga w domu. Ja gotuje a jesli nie ugotuje bo czasem tylko dla dziecka to on sobie zamowi. Czasem mysle ze jest mu tak dobrze , niedoklada sie do achunkow to on sie do mnie wprowadzil kilka lat temu. Ja mam caly dom na glowie. Tez pracuje. Nie mam z kim o tym porozmawiac zamykam sie w sobie. Juz nie odzywam sie do niego bo nawet nie mamy ze soba o czym rozmawiac, zero czulosci. Ja wczesniej probowalam rozmawiac to on nie widzi problemu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmwialas.z nim o tym? Nie zamykaj sie w sobie, bo to zazwyczaj sie zle konczy. 

Jesli sie nie doklada do rachunkow, to powiedz mu ze czas najwyzszy, aby sie dolozyl bo tez z tego korzysta, prad gaz woda kosztuja. I jesli jeszcze nie jestescie w fazie ciaglych klotni, warto probowac nawiazac z nim rozmowe. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy we wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

  • Podcasty i filmy o psychologii

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używając strony akceptuje się Warunki korzystania z serwisu, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.