Jump to content
  • psycholog-online-2-ocalsiebie.jpg

rodan

Freudowski błąd

Recommended Posts

Po 11 latach naszego związku i 6 latach małżeństwa wybudowaliśmy wspólnie dom. Marzyliśmy o nim, zainwestowaliśmy pieniądze i energię przez ostanie 2 lata. Mój mąż wielokrotnie od lat, właściwie non stop w rozmowach ze mną i innymi osobami nieświadomie myli nazwę miejscowości na nazwę miejscowości, w której mieszkał w domu teściów ze swoją byłą żoną. Byli razem krócej niż my teraz. Rozwiedli się nie z mojego powodu, poznałam go rok po rozwodzie. Gdy zwracam mu uwagę, że myli nazwy, jest mu głupio, ale wkrótce potem znowu myli. Nazwy nie są w ogóle podobne. Zaczął nawet dziwacznie nazywać miejscowość, w której mieszkamy. Mam dość. Czuję się zraniona. Co robić?

Link to comment
Share on other sites

Prawdopodobnie ma.problemy z pamiecia, powodowane przezyciami zwiazanymi.z byla.zona i rozwodem. Mialam podobny.problem z pamiecia, choc nie zmienialam.nazwy miejscowosci. Kup.mu.lecytyne na poprawe pamieci, i jesli on jest swiadomy tych problemow, zaproponuj.mu wizyte u psychologa badz psychoterapeuty. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

Psycholog online

Psychoterapia przez Skype

Internetowa poradnia psychologiczna

Co wyróżnia nasz gabinet

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.