Jump to content
  • psycholog-online-kolo.jpg

Nie radzę sobie


Ilona
 Share

Recommended Posts

Witam. Jestem kobietą, lat 27. Mężatka od roku. Mam depresje, nerwicę? W wieku gimnazjalnym zaczęły się problemy, byłam raz u psychiatry od którego dostałam leki, brałam je przez kilka dobrych lat z przerwami. Po nich byłam szczęśliwsza. Teraz nic nie biorę. Od kiedy wróciłam za granicy powraca depresja. Mąż wyjechał, a ja sama muszę tutaj się odnaleźć. Zupełnie sobie nie radzę, nie wierzę w siebie. Nie mam za bardzo wsparcia w rodzinie. Proszę o poradę jak mogę sobie pomóc, gdzie się udać? Pozdrawiam Ilona

Link to comment
Share on other sites

Dzień Dobry,

jeśli Pani zaobserwowała u siebie nawroty depresji proszę się udać do lekarza psychiatry i poinformować go o poprzedniej diagnozie i jakie leki wtedy Pani brała. Jednocześnie o trudnościach: braku wiary w siebie, poczuciu nie radzenia sobie i osamotnieniu proszę porozmawiać z psychologiem. Konsultacje mogą odbywać się on-line na platformie OcalSiebie.

Pozdrawiam,

Katarzyna

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.