Jump to content
  • psycholog-online-skype-20222.jpg

Związek bez uczucia- dwie strony medalu


Szymanczi
 Share

Recommended Posts

Cześć

Mam taki problem do rozwiązania w związku. Jakoś tak nie czuje emocji  na widok mojej kobiety, jesteśmy od 8 miesięcy (więc niedługo) nie wiem czy kocham, i trochę jestem w kropce. Z jednej strony wyjście jest proste i trzeba się rozstać, ale z drugiej widzę jak ta druga strona się poświęca, jest kochana, widzę jak czasem coś powiem i czuje kiedy zraniłem i poczuła się źle . Jest taka "miękka" że łezka się mi kręci w oku, mam silną chęć opiekowania się nią. Ma mega dobre cechy na matkę, uczciwa, pracowita, nie okłamała mnie nigdy w nawet małych rzeczach, staram się odpłacać się jej tym samym. Na informacje o rozstaniu nie jestem pewien jak by zareagowała, ale myślę że by się rozpadła na kawałki. Nie chce tego robić, samemu by mi serce pękło widząc jej łzy, szczególnie że przeżyła silne traumy z poprzedniego związku. Staram się być mega ostrożny i opiekuńczy.

Jak podejść najlepiej do tematu? Nie oczekuje odpowiedzi na pytanie być czy nie być, ale może jakieś rady odnośnie rozwijania związku lub też na czym się skupić w tej sytuacji?

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.