Jump to content

Izolacja w zwiazku


Mała Mi

Recommended Posts

Mam 36 lat, córkę i mieszkam z partnerem,11 lat starszym odemnie. Od około 3 miesięcy nasz zwiazek "kuleje",jesli tak to mogę nazwać. Nigdy się nie otwierał to skryty człowiek w przeciwiestwie do mnie. Jesteśmy ze sobą 3 lata. Wcześniej jeśli czułam że się mijamy ciągle przez pracę to mówiłam że brakuje mi jego obecnosci i czułości i wtedy portafil być przy mnie, przytulić. Teraz nawet nie słucha, uważa że stwarzam problem a ja... tak chce porozmawiac, przytulić się, opowiedzieć co w pracy nawet a nie mogę. W pracy uśmiechnięta i otwarta na wszystkich w w domu w nocy jak wszyscy śpią to ja piszę tutaj a wcześniej płaczę. Nie mam z kim o tym porozmawiać, nie mam przyjaciół a koleżanka czy kolega... boję się otworzyć. 

Link to comment
Share on other sites

Partner powinien być przede wszystkim przyjacielem. Ja nie wyobrażam sobie związku bez wsparcia słowem, wysłuchania. Dla mnie automatycznie jeżeli partner nie potrafi Ciebie wysłuchać, jeżeli nie interesują go Twoje obiekcje, problemy to taki związek nie istnieje. Przecież rozmowa jest fundamentem. Sama sobie odpowiedz co ten związek wnosi do Twojego życia, myślę, że warto podzielić się z tym z partnerem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy we wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

  • Podcasty i filmy o psychologii

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.