Jump to content

Mam problem czy ktoś mi wyjaśni co się dzieje?


Recommended Posts

Bardzo kocham swojego chłopaka jestem z nim od ponad roku, na początku było cudownie dobrze się Dogadywaliśmy, dużo pisaliśmy, codziennie się spotykaliśmy ale od pewnego czasu występują u nas kłótnie praktycznie codziennie które zazwyczaj są sprowokowane prze mnie. Od początku związku mam ogromny problem z zazdrością myślę że spowodowane jest to obawą przed utratą ukochanego ale z drugiej strony wydaje mi się że to obsesja. Partner nie spotyka się z nikim beze mnie bo tego nie chce zawsze kiedy do tego dojdzie kończy się to na awanturze, nie rozmawia z dziewczynami bo ma zakaz nie patrzy na nie ani nic z tych rzeczy. Ostatnio strasznie się popsuło między nami czuje ze mu się z nudziłam że nie zależy mu na mnie jak kiedyś że przestał się starać że jest że mną bo jest mu tak wygodnie co prawda widzimy się praktycznie codziennie ale spotkania nie wyglądają jak kiedyś leżymy w łóżku, rozmowy przestały się kleić, czuje się nie chciana nie mamy już nawet o czym pisać strasznie to wszystko przeżywam wiele razy rozmawiałam o tym z chłopakiem ale on mnie zapewnie że kocha mnie i wcale mu się nie z nudziłam. Rośnie we mnie tyle negatywnych emocji rozpacz stres zmartwienie relacja łamie mi serce często  wieczory są prze że mnie przepłakane, w dodatku martwi mnie brak ochoty na seks brak zainteresowania nim nie wiem co się że mną dzieje  strasznie się pogubiłam ostatnio nie wiem przechodzę chyba jakieś załamanie nerwowe pisze o tym tutaj i oczekuję że uzyskam odpowiedź na to ? Dużo kosztuje mnie rozmowa na temat tego co czuje mówienie o tym jest trudne uważam że to wszystko dziwne że tak być nie powinno kocham swojego chłopaka a przy każdej rozsypce kiedy przestaje panować nad emocjami i wybucham płaczem jestem o krok od zerwania za każdym razem wyjaśniamy sobie wtedy to samo w kółko a ja za każdym razem kiedy się wypłaczę przepraszam za swoje zachowanie i po raz setny mówię mu jak bardzo go kocham i nie chciałabym go stracić, zapomniałam dodać że ostatnio stałam się też strasznie łatwa do zdenerwowania i nie raz w nerwach zdarza mi się uderzyć chłopaka ale on to rozumie bo przepraszam za to i tłumaczę że to przez emocje duszone w sobie. Błagam powiedz mi ktoś co się że mną dzieje bo już nie mogę tego wytrzymać kocham go a ranie siebie i ranie go. 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • SKOCZ DO: 
  Księgarnia >>>> | Apteka >>>> | Uroda >>>> | Sport >>>> | Dziecięce >>>> | Moda >>>>

 • PODCASTY.jpg

 • Blog Entries

  • 0 comments
   Ludzie chętniej próbują z kimś nowopoznanym, niż sprawdzają nowe sposoby budowania relacji, bo łatwiej jest wymienić partnera, niż skorygować własne postępowanie i przepracować coś w sobie. Jeśli chodzi o małżeństwa, w Polsce coraz częściej okazuje się, że do dwóch razy sztuka. 
    
    
  • 0 comments
   Plotka. Złośliwcy powiadają, że bywa to rodzaj przemocy pośredniej – dokuczania komuś okrężną drogą. Trochę straszne, bo – powołując się na dokument „Dylemat społeczny” – fake news roznosi się w sieci sześć razy szybciej niż fakt. Najwyraźniej rzeczywiście plotki są jak chwasty w ogrodzie; nawet jeśli zrywamy je, nowe rosną prędko. Czasami bywają to chwasty wyjątkowo toksyczne, bo używa ich się chociażby do mobbingu, gnębienia kogoś w miejscu pracy lub w związku z wykonywanym przez niego zajęciem. Na szczęście nie wszystkie plotki są takie złe. Na przykład ktoś kiedyś rozpowiedział, że podobno odziedziczyłem hotel. Kto by pomyślał, jak nagle i drastycznie może wzrosnąć atrakcyjność człowieka... 😆 Tak czy inaczej, uważajmy z tym plotkowaniem i pamiętajmy: plotka niewiele mówi o danej osobie – znacznie więcej o człowieku, który w nią wierzy. Miłego dnia.
  • 0 comments
   Kolejny podcast z cyklu psychologia relacji bez cenzury: 10 zjawisk, które psują związki. Psychologia miłości w kontekście czynników, które mogą zakłócić lub nawet przyczynić się do zakończenia relacji. 
    
    
    
  • 0 comments
   Kiedy ostatnio dane ci było doświadczyć głębokiego relaksu, któremu towarzyszy stan błogości, poczucia harmonii wewnętrznej i kojącego spokoju? Mam nadzieję, że miewasz takie odczucia nierzadko. Jeśli jest jednak inaczej, rozważmy, co można zrobić, aby sytuację poprawić. Wersja audio poniżej, a wersja tekstowa tutaj.
    
    
  • 0 comments
   Nadciąga weekend i być może niektórzy poświęcą chwilę albo dwie na jakiś serial. Nie mam na to za dużo czasu, więc wolę za często do tego typu produkcji nie zasiadać, bo niekiedy ciężko oderwać się. Wstrzemięźliwość we wszystkim – nawet we wstrzemięźliwości, więc robię wyjątki. Jako psycholog cenię barwne postacie, interesujące relacje i tym samy interakcje między bohaterami. Dramaturgia, wątki psychologiczne i niecodzienny obyczajowy kontekst też mają znaczenie. Jeśli zatem ktoś podziela sympatię do takich klimatów, może sięgnąć po „Po złej stronie torów”. Fabuła wciąga, ale jest to zarazem studium głęboko dysfunkcyjnej rodziny, która próbuje sobie radzić w obliczu splotu fatalnych okoliczności. A charaktery poszczególnych postaci zdecydowanie tego nie ułatwiają. Pierwszy sezon jest fenomenalny, natomiast pomimo słabszej jakości sezonu trzeciego, nawet tam dochodzi do takich scen, które wstrząsają nami na tyle mocno, że aż przydałyby się pasy bezpieczeństwa. Mocne. Podobało mi się. A Wy co polecacie?


 • Ważna informacja

  Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy we wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

 • 05e7f642-357a-49b3-b1df-737b9aa7b7a1.jpg

 • SKOCZ DO:

 • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

 •  
 • Podcasty i filmy o psychologii

 • Książki o rozwoju osobistym i psychologii

  83eaf72d-ea6e-4a48-ab5f-9aefa9423f3d.jpg

×
×
 • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.