Jump to content

Problem z pedantyzmem


Cloud14

Recommended Posts

Witam mam problem z higieną chodzi o to, że bardzo dbam o swoją higienę osobistą (wiadomo kto o nią nie dba :)) ,ale odkąd zmieniłem pracę wszystko się pomieszało ja mam coś takiego, że raz na tydzień sprzątam pokój ścieram kurze z mebli, odkurzam pokój teraz w tej chwili jest to pomieszane czasem odkurzę pokój, czasem pościągam kurz z mebli, ale to jest jakieś dziwne nie wiem czy mój rytm po prostu został zniszczony, że nie wiem np. tego i tego dnia zrobię to sam już nie wiem co mam o tym myśleć czasami mam wrażenie, że jestem brudny chociaż nikt się ode mnie nie odsuwa w pracy czy w domu,,,

Link to comment
Share on other sites

Dlatego mam problem z higieną dlatego, że wcześniej zanim zmieniłem pracę to ta praca poprostu o niej tak dużo nie myślałem zmieniłem pracę bo moje cele w życiu się pozmieniały, ale podczas zmian coś się pomieszało nie idzie tak jak chcę wydaje mi się, ze ta praca ma na mnie duży wpływ kiedyś rzeczy które robiłem bez problemu sprawiają mi problem mam też problem z jedzeniem miałem wyznaczone godziny o których jadłem, przez tą pracę wszystko się pomieszało ZJESZ DOPIERO JAK ZROBIMY TO I TO tak mi kierownik mówi zawsze mam teraz tak żołądek rozwolniony, że nie wiem dokładnie kiedy mi się chcę jeść. Strasznie mi się pomieszało niby więcej zarabiam, a kasy ubywa więcej. Mam nadzieję, że to ogarnę bo nie chcę się poddawać bo jak się poddam to nie wiem co z sobą zrobię może mnie to dużo nauczy ta sytuacja w jakiej jestem. A jeżeli chodzi o tą higienę to mam wrażenie, że jestem brudny bo w poprzedniej pracy zwracałem uwagę na to żeby się nie pobrudzić w tej pracy nawet nie mam czasu żeby pomyśleć o tym żeby o to zadbać no i w tym tkwi problem tak samo z dbaniem o porządek w pokoju 1 w tygodniu go sprzątam i jak o nim zapomnę że go nie posprzątam bo mi się nie chciało w sensie myślę o tej pracy cały czas to odechciewa mi się wszystkiego nie wiem niech mi Pani pomoże coś mi doradzi co mam zrobić nie jest to aż taka beznadziejna sytuacja, ale jeżeli takie sytuacje będą się powtarzały mogę popaść w jakąś nerwicę, albo tiki jakieś będę miał przez to, Dziękuję i pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • SKOCZ DO: 
  Księgarnia >>>> | Apteka >>>> | Uroda >>>> | Sport >>>> | Dziecięce >>>> | Moda >>>>

 • PODCASTY.jpg

 • Blog Entries

  • 0 comments
   Jak uwolnić się od przymusu, nałogu konsumpcji treści dla dorosłych, w jaki sposób odzyskać wolność.
    
    
  • 0 comments
   Psychologia w praktyce - jak zerwać z nałogiem.
    
  • 0 comments
   Podcast psychologiczny o tym, jak uleczyć złamane serce i mądrze otworzyć się na nowy związek: 
    
  • 0 comments
   Nie mam czasu na niemiłość, a ty? To nie są dobre czasy dla związków. Socjolodzy mówią o epidemii samotności. Psycholodzy alarmują, że żyjemy w kulturze narcyzmu i tym samym toksycznych relacji, w których królują nadużycia, egoizm, kłamstwa i manipulacje. Sytuację pogarsza fakt, że różne środowiska obwiniają się wzajemnie. Jak znaleźć miłość we współczesnym zagmatwanym, zagonionym świecie, w dobie szalejących zmian społecznych - na rynku towarzyskim popsutym przez aplikacje randkowe? Dowiedz się w kursie online: https://ocalsiebie.pl/kurs/ 
    

   Sprawdź kurs online - jak znaleźć miłość: https://ocalsiebie.pl/kurs/
    
   Cierpliwość w poszukiwaniu miłości jest kluczem do znalezienia prawdziwej, głębokiej więzi z drugą osobą. W życiu pełnym pośpiechu i natłoku bodźców łatwo stracić z oczu istotę budowania trwałych relacji. Szukając partnera, który będzie naszym dopełnieniem, warto dać sobie czas na poznanie różnych osób i odkrycie ich prawdziwych wartości. Czasem miłość przychodzi, gdy najmniej się tego spodziewamy, dlatego warto zachować otwarty umysł i serce na każdym etapie tego fascynującego procesu.
   Znalezienie odpowiedniego partnera do związku to nie tylko kwestia przypodobania się komuś czy podobnych zainteresowań. To także zdolność do wzajemnego zrozumienia, akceptacji i wsparcia w trudnych chwilach. Wybierając swojego towarzysza życiowego, warto kierować się nie tylko emocjami, ale także refleksją nad tym, czy nasze wartości, cele i plany życiowe są zgodne. Dobrze dobrany partner potrafi nie tylko uświetnić nasze najlepsze momenty, ale także być oparciem w ciężkich sytuacjach, co czyni naszą relację jeszcze bardziej wartościową.
   Kluczową kwestią w budowaniu udanej relacji jest troska o to każdego dnia. Niezależnie od tego, czy jesteśmy razem od kilku miesięcy czy kilkudziesięciu lat, ważne jest, aby stale pielęgnować więź, rozwijać się razem i szanować potrzeby partnera. Komunikacja, empatia i gotowość do kompromisu to fundamenty trwałego związku, który przetrwa nawet największe burze życiowe. Inwestowanie czasu i wysiłku w budowanie dobrej relacji z partnerem przynosi nie tylko wzajemną satysfakcję, ale także owoce w postaci głębokiej więzi i wspólnego szczęścia dzięki zaspokojeniu ważnych potrzeb psychologicznych. 
    
   Słowa kluczowe: jak stworzyć związek, dobór partnerski, relacje, związki, związek uczuciowy, relacja, gdzie i jak znaleźć partnera, jakiego szukać partnera, jak znaleźć mężczyznę do związku, w jaki sposób znaleźć kobietę do związku, kryteria doboru partnera, poszukiwanie miłości, małżeństwo, narzeczeństwo, relacja partnerka, miłość z prawdziwego zdarzenia, wysokojakościowa relacja, psychologia doboru partnerskiego, psychologia relacji, porady psychologiczne, psycholog online, porady psychologa.
  • 0 comments
   Ludzie chętniej próbują z kimś nowopoznanym, niż sprawdzają nowe sposoby budowania relacji, bo łatwiej jest wymienić partnera, niż skorygować własne postępowanie i przepracować coś w sobie. Jeśli chodzi o małżeństwa, w Polsce coraz częściej okazuje się, że do dwóch razy sztuka. 
    
    


 • Ważna informacja

  Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy we wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

 • 05e7f642-357a-49b3-b1df-737b9aa7b7a1.jpg

 • SKOCZ DO:

 • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

 •  
 • Podcasty i filmy o psychologii

 • Książki o rozwoju osobistym i psychologii

  83eaf72d-ea6e-4a48-ab5f-9aefa9423f3d.jpg

×
×
 • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.