Jump to content

Powracający brak chęci do życia


Bezsensu90

Recommended Posts

Jestem.... mam 28 lat. Od kilku lat wracają do mnie myśli o braku sensu życia i chęci odebrania sobie go. Nikogo nie interesuje tak naprawde co czuje i mysle, a jedyna odpowiedz ktora bedzie proba pomocy to "idz Pan do lekarza". Niestety ja jako osoba zyjaca w tkz. Depresji nie mam sily na wykonac podstawowych czynnosci w zyciu tj. Umyc sie zrobic herbate czy sniadanie, mam ochote tylko lezec. Nie lubie rozmawiac z ludzmi, mam psa leze z nim cale wolne dnie i wychodze na spacer rano i wieczorem. Chcialbym miec kochajaca zone czy dziewczyne ale nigdy nie bylem w zwiazku. Mam wrazenie ze staje sie niezdolny do nawiazywania stosunkow miedzyludzkich, czuje sie niepotrzebny i bezradny. Nie potrafie zainteresowac kobiety swoja osoba niepotrafie prowadzic rozmowy, nie wiem co powiedziec. Czuje ze zawiodlem, mam dosc zycia i chcialbym zeby to wszystko sie juz skonczylo. Nie mam dobrego kontaktu z rodzina nie mam komu o tym powiedziec, nie wiem na co licze.. chce zeby to wszystko sie skonczylo

Link to comment
Share on other sites

Temat nie jest mi obcy. Również byłam w takiej sytuacji, ale pomoc oferowana przez innych jest niezbędna! Musisz dostrzegać dobre aspekty życia, cieszyć się nawet z tych najmniejszych rzeczy a wszystko się uda. Naprawdę! Znajdz dobrego psychologa, który prowadzi terapie przez internet Napisz maila już teraz, i nie czekaj aż coś gorszego się zdarzy. Bierz życie w swoje ręce! Mi pomogły dwie terapie i czuje się wprost jak nowo narodzona. Serdeczne powodzenia! :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy we wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

  • Podcasty i filmy o psychologii

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.