Jump to content

Recommended Posts

Dzień dobry , mam na imię Monika i mam 8 letnia córkę , kilka lat temu rozwiodłam się z mężem ,a rok temu wyprowadzilam się z córką do innego miasta. Córka zawsze była buntowniczka ,ale teraz jest straszna, w ogóle mnie nie słucha zdanie swojego taty też ma za nic. Uważa ,że wszystko jej wolno ,proszę o cos grzecznie kilka razy to ignoruje mnie dopiero jak krzyknę to pójdzie coś zrobic. Są dni kiedy z byle blachostki wpada w szał. Kiedy wszyscy robią co ona chce jest dobrze , ale jak o coś ja proszę bądź jej czegoś nie pozwolę jest afera. Dodam jeszcze,że zrobiłam błąd tłumacząc jej wszystko ,teraz dziecko nie zachowuje się jak dziecko tylko jak dorosła. Nie wiem jak sobie z nią radzić czuje się bezsilna.

Edited by Monikaqwerty1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, BasiaK napisał:

Może poświęcacie jej mało uwagi? Zróbcie coś razem! Wypad do kina, zakupy - pokaż swojemu dziecku, że w zgodzie też można żyć!

Myślisz ,że tego nie robie ,dwoje się i troje żeby było okej ,ale nic nie pomaga ,czuje się bezsilna. Chyba pójdę do psychologa ,a jak to nie pomoże to już nie wiem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy we wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

  • Podcasty i filmy o psychologii

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.